W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

close
  • Nowy
Baretka hdk za 20 litrów

Baretka Zasłużony dla Zdrowia Narodu

12,00 zł brutto
9,76 zł netto

Baretka HDK zasłużony dla zdrowia narodu

Baretki wykonywane przez nas mają wysokość 8 mm. Charakterystyczną cechą baretki Zasłużony dla Zdrowia Narodu jest to, że taśma jest odpowiednio naprężona, dzięki temu baretka prezentuje się estetycznie. Materiał podkładowy baretki stanowi czarne sukno, które wystaje 2mm poza obrys baretek zgodnie z wymogami. Ponadto baretka zaczepiana jest na pinsy, które zapewniają stabilność podczas użytkowania.

Przyznawanie nagrody – baretka Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Baretka Zasłużony dla Zdrowia Narodu otrzymuje każda osoba, która oddała co najmniej 20 litrów krwi lub innych jej składników.

Baretka – sposób użytkowania

Baretki odznaczeń to wąskie paski wstążki, barwy przewidzianej dla danego orderu lub odznaczenia, noszone na mundurze zamiast pełnej odznaki. Układ barw na baretce jest taki sam jak z układem barw wstążki przewidzianej dla danego odznaczenia. Baretkę nosi się nad lewą kieszenią munduru w kolejności określonej przez starszeństwo odznaczeń, np. jeśli ktoś posiada medal złoty, srebrny i brązowy - nosi baretkę tylko medalu złotego.

Specyfikacja produktu:

Baretki produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wysokość w przedziale 8-10 mm. Materiał podkładowy to czarne sukno.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć