Lista produktów marki Bezalin

Aktywne filtry

Wąż H 25-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż hydrantowy H 25-15-ŁA/PCV Bezalin wyposażony standardowo w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 129,00 zł

Wąż H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż tłoczony H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy) wyposażony w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 156,00 zł

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin dedykowany na zawody strażackie. Wąż z wkładką wykonaną z lekkiej i gładkiej gumy syntetycznej. Długość 19,6 m, waga do 5 kg.

Cena 303,00 zł

Wąż W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Prezentujemy Węże W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin. Wąż z gładką gumową wykładziną wewnętrzną zapewniającą szybszy przepływ wody. Oplot z jedwabiu poliestrowego.

Cena 447,00 zł

Wąż H 52-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż H 52-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy), stosowany głównie w hydrantach wewnętrznych. Wąż jest lekki i elastyczny. Oplot wytrzymały i odporny na ścieranie.

Cena 161,00 zł

Wąż H 52-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż tłoczony Hydrantowy 52-20-ŁA/PCV Bezalin spełniający wymagania normy EN 14540. Oplot okrągłotkany z przędzy poliestrowej, wykładzina wewnętrzna z PCV.

Cena 185,00 zł

Wąż W 52-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp)

Wąż W 52-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp) wyposażony standardowo w łączniki typu STORZ. Do wykorzystania w pożarnictwie a też m.in. górnictwie czy rolnictwie.

Cena 290,00 zł

Wąż W 52-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp)

Pożarniczy Wąż tłoczony W 52-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp) wykonany z lekkich i elastycznych surowców, do zastosowania w wysokich i niskich temperaturach.

Cena 186,00 zł

Wąż W 75-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp)

Wąż W 75-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp) wykonany z lekkich i elastycznych surowców, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i ozon. Świadectwo CNBOP.

Cena 295,00 zł

Wąż W 75-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp)

Pożarniczy Wąż tłoczony W 75-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp) z gładką, odporną na pleśń i gnicie wkładką wewnętrzną. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 429,00 zł

Wąż W 110-20-ŁA/S/PU Bezalin (do motopomp)

Wąż tłoczony W 110-20-ŁA/S/PU Bezalin (do motopomp) posiadający świadectwo dopuszczenia CNBOP. Oplot okrągłotkany z wysokiej jakości przędzy poliestrowej.

Cena 580,00 zł

Wąż W 110-20-ŁA/S/PU/PW Bezalin (do motopomp)

Wąż W 110-20-ŁA/S/PU/PW Bezalin z powłoką zewnętrzną (do motopomp). Standardowo węże wyposażone w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN-91/M-51031.

Cena 755,00 zł

BEZALIN producent z wieloletnim doświadczenie w branży

BEZALIN jest liderem na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych. Firma funkcjonuje od 1859 roku, na przestrzeni lat, z małej fabryki wytwarzającej liny konopne, bawełniane oraz druciane, przeistoczyła się w nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie. BEZALIN posiada bardzo szeroką ofertę produkcyjną, ukierunkowaną na zaopatrywanie sektora pożarniczego, rolnictwa, branży sportowej i branży technicznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferta produkcyjna firmy BEZALIN jest ciągle wzbogacana i systematycznie poszerzana o nowe rozwiązania a podstawowe produkty podlegają ciągłym modyfikacjom w kierunku poprawy ich jakości. Wyroby BEZALIN S.A. znajdują nabywców na polskim rynku i na rynkach zagranicznych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą doskonale znanych, cenionych dzięki wysokim parametrom i jakościowych węży BEZALIN z linii Bezalin FIRE.

Bezalin - Producent węży pożarniczych

W ofercie sklepu Strefa998.pl posiadamy szeroką ofertę węży tłoczonych firmy BEZALIN przeznaczonych do hydrantów (H) oraz do motopomp i autopomp. Węże tłoczne znajdują swoje zastosowanie nie tylko jako wyposażenie służb pożarniczych i ratowniczych ale również w inżynierii wodnej i lądowej, rolnictwie czy budownictwie. Węże tłoczone BEZALIN wykonane są z surowców najwyższej jakości, odpornych na ścieranie i działanie warunków atmosferycznych oraz ozon. Można je stosować w wysokich i niskich temperaturach. Węże posiadają okrągłotkany oplot z wysokiej jakości przędzy poliestrowej oraz wkładki wewnętrzne z wysokiej klasy PCV odpornej na pleśń, butwienie i gnicie. Węże tłoczone BEZALIN posiadają świadectwa dopuszczenia CNBOP.

Węże strażackie BEZALIN z powłoką zewnętrzną - węże sport

Węże tłoczone z powłoką zewnętrzną do auto i motopomp posiadają zalety i zachowują wszystkie właściwości węży tłoczonych firmy BEZALIN bez powłoki. Zewnętrzna poliuretanowa powłoka zwiększa odporność węży na przetarcie i kontakt z płomieniem. Dodatkowo powłoka nie przyjmuje brudu. Pożarnicze węże tłoczne BEZALIN z powłoką zewnętrzną można stosować w wysokich i niskich temperaturach. Posiadają świadectwa dopuszczenia CNBOP.

Węże do zastosowań rolniczych i pożarniczych Ø 52, 75, 110 mm oraz 42

W naszym sklepie pożarniczym możecie Państwo zakupić doskonałe węże pożarnicze BEZALIN o średnicach 52, 75 i 110 mm. Węże tłoczone standardowo wyposażone są w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN-91/M-51031. Dodatkowo oferuje węże  W42 przeznaczone do pożarów wewnętrznych i znajdujące swoje zastosowanie jako zakończenie linii gaśniczej. Dzięki swoim wymiarom węże do mieszkaniówki doskonale sprawdzą się do niestandardowego zwijania odcinka wężowego w tzw. Pakiet Cleveland load.

Bezalin agro - producent sznurka rolniczego i siatki rolniczej. SZNURKI I SIATKI ROLNICZE, LINY I WĘŻE GOSPODARCZE

Agro to polska firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji sznurków i siatek rolniczych oraz lin i węży gospodarczych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin rolnictwa oraz w innych branżach. Oferują sznurki rolnicze o różnych średnicach i wytrzymałościach, siatki na słomę i zboże, siatki ogrodzeniowe, tkaniny polipropylenowe, linę polipropylenową i wiele innych produktów. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość, trwałość oraz funkcjonalność, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Bezalin fire - producent węży pożarniczych

Producent wysokiej jakości węży pożarniczych, który od wielu lat działa na rynku branży pożarniczej. Firma oferuje szeroki wybór węży o różnych parametrach technicznych, w tym węży gumowych i syntetycznych, przystosowanych do pracy pod ciśnieniem oraz do zastosowań specjalnych, na przykład w miejscach zagrożonych eksplozją. W ofercie znajdują się także akcesoria i elementy złączne do węży pożarniczych. Produkty tej firmy są wykorzystywane przez jednostki straży pożarnej, służby ratownicze oraz przemysł i budownictwo. Bezalin dba o wysoką jakość swoich produktów poprzez ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i stosowanie najlepszych materiałów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?