WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Black Front

Aktywne filtry

Zestaw ratownika medycznego KSRG w plecaku

Zestaw dedykowany ratownikom medycznym PSP do wykonywania zaawansowanych procedur medycznych w modułowym plecaku ratowniczym BLACK FRONT, model BF-L. 

Cena 3 612,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony dla OSP nie włączonych do KSRG. Pozwala na udzielanie pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 467,00 zł

Black Front zestawy medyczne na każdą akcję

Firma Black Front specjalizuje się w tworzeniu zestawów medycznych dedykowanych dla różnych służb ratowniczych. Misją firmy jest tworzenie produktów o najwyższej jakości, maksymalnej funkcjonalności i niezawodności w każdych warunkach. Black Front rozumie, że każda służba ratownicza ma swoją specyfikę i stawia czoła różnym wyzwaniom na miejscu zdarzenia. Dlatego oferuje zestawy zarówno w formie profesjonalnych toreb, jak i plecaków ratowniczych z wieloma wariantami rozmiarów i funkcjonalności. Wszystkie produkty wykonane są z atestowanych materiałów i niezawodnych komponentów, co gwarantuje ich trwałość​1​.

W ofercie Black Front znajduje się również innowacyjna seria medycznych zestawów walizkowych - RESCUEbox. Są one dedykowane ratownikom pracującym w specyficznym otoczeniu, którzy potrzebują profesjonalnego sprzętu w niestandardowych systemach transportowych. Każdy zestaw RESCUEbox jest dostosowany do indywidualnego charakteru pracy ratownika i zapakowany w ekstremalnie wytrzymałą walizkę z atestem IP67, która gwarantuje wodoszczelność do 1 metra, ochronę przed kurzem i pyłem, a także odporność na zginanie, naprężenie, udary mechaniczne, działanie związków chemicznych oraz wysokie i niskie temperatury

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?