"Ochotnicy Naszej Gminy": Rusza Trzecia Edycja Konkursu Grantowego dla OSP

Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie trzeciej edycji konkursu grantowego „Ochotnicy Naszej Gminy”, która rozpoczęła się 30 stycznia 2024 roku. Ta inicjatywa, skierowana do Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z gmin liczących do 10 tysięcy mieszkańców, otwiera nowe możliwości dla lokalnych społeczności, by jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo i wspierać lokalnych bohaterów.

Cele i Możliwości Programu

Głównym celem programu jest wsparcie jednostek OSP w ich niezwykle ważnej pracy, poprzez finansowe doposażenie oraz promowanie świadomości bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Zrozumienie zagrożeń i umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych są kluczowe dla każdej społeczności. Program „Ochotnicy Naszej Gminy” podkreśla wagę tych umiejętności, jednocześnie zapewniając jednostkom OSP niezbędne zasoby.

Szczegóły Konkursu

Konkurs oferuje dofinansowanie do 20 000 złotych dla 30 najlepszych projektów. Wybór projektów będzie opierał się na ich innowacyjności, skuteczności w promowaniu bezpieczeństwa oraz wpływie na społeczność lokalną. Jest to wyjątkowa okazja dla jednostek OSP, aby zdobyć dodatkowe środki na rozwój, szkolenia czy zakup nowego sprzętu.

Proces Aplikacyjny

Zgłoszenia są przyjmowane do 7 lutego 2024 roku. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące procesu aplikacyjnego, w tym instrukcje dotyczące zakładania konta i rozliczeń, znajdują się na stronie konkursu w zakładce „Ochotnicy Naszej Gminy” oraz „dla Grantobiorców”.

Zachęta do Udziału

Serdecznie zachęcamy wszystkie kwalifikujące się jednostki OSP do wzięcia udziału w tym konkursie. To nie tylko szansa na finansowe wsparcie, ale także okazja do podniesienia standardów bezpieczeństwa i zaangażowania w życie lokalnych społeczności. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Kontakt i Dodatkowe Informacje

W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z opiekunem programu, Konradem Pytlakowskim, pod adresem e-mail: konrad.pytlakowski@fundacjabgk.pl.

Więcej informacja znajdą Państwo pod adresem: https://www.fundacja.bgk.pl/rekrutacja-do-iii-edycji-ochotnicy-naszej-gminy-otwarta/?fbclid=IwAR1Fd0qnFdm71HTPWLQTgeO0GZfmp3IOY2Z9YO5gf3T3RB3WeI2t0yVDkuY

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Nowy komentarz
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?