Lista produktów marki Boxmet Medical

Obecnie brak produktów od tego producenta

BoxMet Medical polska jakość

BoxMet Medical to polska firma specjalizująca się w produkcji i imporcie apteczek oraz sprzętu medycznego. Misją BoxMet Medical jest projektowanie, produkcja i dostarczanie na rynek najwyższej jakości rozwiązań i produktów związanych z bezpieczeństwem człowieka w pracy i środowisku życia​.

BoxMet Medical, prowadzona przez młodą, wyspecjalizowaną kadrę, jest przedsiębiorstwem nowoczesnym pod względem organizacyjnym i technologicznym. Dążą do doskonałości operacyjnej, koncentrując się na obszarach kluczowych kompetencji - projektowaniu, produkcji i dystrybucji najwyższej jakości zestawów pierwszej pomocy i sprzętu ratownictwa medycznego, a także ściśle kontrolują procesy produkcji i logistyki​.

Firma kieruje się wartościami takimi jak bezpieczeństwo, odpowiedzialność, poprawa bezpieczeństwa poprzez prewencję, najwyższa jakość dostosowana do potrzeb oraz nowatorstwo​​. Są laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa​​.

BoxMet Medical sprzęt dla straży i ratownictwa

Oferta producenta BoxMet Medical obejmuje różne kategorie produktów, takie jak sprzęt dla straży pożarnej, ratownictwa medycznego, przemysłu, bezpieczeństwa publicznego, ratownictwa taktycznego, apteczki dla policji, WOPR, szkół i sportu, defibrylatory, hotelarstwo, sprzęt szkoleniowy, drobny sprzęt medyczny, produkty związane z COVID-19, zestawy ratownictwa medycznego, apteczki samochodowe oraz opatrunki okluzyjne.

Lista produktów producenta Boxmet Medical w ofercie sklepu strażackiego dostępna na naszej stronie w dziale ratownictwo medyczne - zapraszamy.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?