Lista produktów marki Bullard

Obecnie brak produktów od tego producenta

Sprzęt prosto z USA

Bullard to firma z długą historią innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa. Historia firmy rozpoczęła się w 1898 roku, kiedy to Edward Dickinson Bullard dostarczał górnikom złota i miedzi w San Francisco sprzęt do górnictwa. Po powrocie E.W. Bullard z I Wojny Światowej, ojciec i syn wspólnie stworzyli pionierskie wyposażenie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa górnikom w niebezpiecznych kopalniach.

W 1919 roku duet wynalazł Hard Boiled® "kask ochronny", inspirowany hełmem wojskowym E.W. Duch innowacji i projektowania na rzecz bezpieczeństwa Bullarda tkwi w fundamentach firmy do dziś. Obecnie, sprzęt ochronny Bullard chroni użytkowników przed różnego rodzaju zagrożeniami, zarówno na pierwszej linii ognia - straży pożarnej, w budownictwie, przemyśle ciężkim, opiece zdrowotnej, jak i naukach przyrodniczych.

Popularność kasku Hard Boiled® zainspirowała rozwój pierwszego hełmu strażackiego. Ducha innowacji i rozwiązywania problemów Bullarda dostrzegł zespół inżynierów Golden Gate Bridge, prowadzony przez Josepha B Straussa, adaptując kaski firmy dla ochrony pracowników mostu.

Kamera termowizyjna BULLARD

TXS to intuicyjne narzędzie ważące zaledwie 0,7 kg (z baterią), które sprawdzi się w każdej jednostce. Kamera TXS została zaprojektowana z myślą o łatwości korzystania, dzięki umieszczeniu tylko jednego przycisku do obsługi, ergonomicznemu designowi i wygodnym rozmiarom. TXS dostarcza niezbędne informacje, nie obciążając strażaka dodatkowym ciężarem. Kamera Bullard TXS jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy budżet, jakość i wydajność są kluczowe. Sprawdzi się podczas każdej akcji.

TXS oferuje wyraźne, ostre obrazy dzięki własnym algorytmom i interpretacji obrazów firmy Bullard, które ulepszają podstawowe sprzęty, dostarczając najszybszą w branży częstotliwość odświeżania. To urządzenie dla wymagających użytkowników.

Producent zapewnia długą pracę baterii - do 6 godzin ciągłego użytkowania.

Urządzenie cechuje się prostą obsługą i trwałością - do aktywacji wystarczy jeden przełącznik, a urządzenie wytrzymuje ekspozycję na temperaturę 350°F (177°C) bez wpływu na działanie czy uszkodzenia. Bullard TXS jest objęty 5-letnią gwarancją.

TXS jest ergonomicznie zaprojektowany - jego kompaktowa forma optymalizuje kąt widzenia, jednocześnie redukując napięcia i zmęczenie mięśni nadgarstka i łokcia. To intuicyjne i ergonomiczne narzędzie dostarcza niezbędne informacje, nie obciążając użytkownika.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?