WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Courant

Aktywne filtry

Courant RADSTER - Torba na radio

Torba Radster perfekcyjnie pasuje do radiotelefonu. Zwłaszcza gdy jest on zabezpieczony rozciągliwym paskiem, chroniącym radiotelefon przed upadkiem. Paski te są kompatybilne z torbą na radiotelefon.

Cena 149,30 zł

Courant jakość prosto z Francji

Firma Courant, producent lin i akcesoriów do lin, ma swoje korzenie we Francji. Od 1825 roku, z siedzibą w Angers, Courant jest rodziną, która z pokolenia na pokolenie przekazuje wiedzę i doświadczenie, służąc klientom na całym świecie. Courant zawsze miał swoje korzenie w regionie Anjou, który ma silną historię w uprawie i produkcji lin z konopi. Pierwotnie firma zajmowała się produkcją warkoczy do sieci rybackich stosowanych w profesjonalnym rybołówstwie.
W latach 50. XX wieku Courant zdywersyfikował swoją działalność do sektorów pionowych i bezpieczeństwa, kiedy to podjął współpracę z francuską firmą energetyczną, mającą na celu zwiększenie bezpieczeństwa operatorów pracujących na liniach wysokiego napięcia. Zaś w latach 60. XX wieku Marcel Courant podjął historyczną decyzję dla firmy, kiedy to po raz pierwszy zaczęto używać materiału syntetycznego, co znacznie zwiększyło bezpieczeństwo i trwałość produkowanych lin. Od początku innowacja stanowiła istotną część DNA tej firmy.

Courant RADSTER - Torba na radio

Jednym z flagowych produktów firmy dla straży pożarnej jest torba na radio. Torba marki Courant pozwala na przechowywanie radiotelefonów o wysokości od 100 do 230 mm. Posiada regulowany pasek na ramię, zaopatrzony w odblaskowe elementy w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa użytkownika. Pasek ten jest bardzo wszechstronny i zawiera aż 10 punktów mocowania. Te służą do przymocowania: mikrofonu, latarki, karabinków lub innych przedmiotów potrzebnych nam w czasie akcji ratowniczo-gaśniczej. Uchwyt pętli mikrofonu pozwala na utrzymanie mikrofonu w odpowiednim do tego miejscu co pozwala nam na szybką komunikację. Do kabury radiotelefonu dostosowano pasek zapobiegający kołysaniu, nie pozwala on na nadmierne ruchy radia.

Strefa998 - sklep strażacki poleca wysokiej jakości wyposażenie producenta Courant.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?