• Nowy
 • PACZKOMAT
Piaskowa czapeczka z daszkiem
Piaskowa czapeczka z daszkiem
Piaskowa czapeczka z daszkiem - biały ognik ZOSP
Piaskowa czapeczka z daszkiem ZOSP

Czapka koszarowa piaskowa - biały ognik

39,00 zł brutto
31,71 zł netto

Idealna ochrona i styl dla strażaków ochotników

Prezentowana czapeczka z daszkiem w kolorze piaskowym nie jest tylko zwykłym elementem garderoby. To symbol przynależności do szlachetnej grupy - Strażaków Ochotników, reprezentujących Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Wykonana z myślą o tych, którzy na co dzień wykazują się odwagą i poświęceniem, czapeczka łączy w sobie funkcjonalność, komfort noszenia i elegancję.

Unikalny design i wysoka jakość

Czapeczka została zaprojektowana z dbałością o detale. Haftowany ognik w kolorze białym - znak rozpoznawczy strażaków ochotników - umieszczony z przodu czapeczki, jest symbolem odwagi, gotowości do działania i wzajemnej pomocy. Dzięki wykorzystaniu technik haftu komputerowego, wzór jest niezwykle dokładny i trwały, co podkreśla profesjonalizm i dumę z przynależności do strażackiej rodziny.

Uniwersalny rozmiar i regulacja czapeczki OSP

Czapeczka posiada uniwersalny rozmiar, co sprawia, że pasuje na każdą głowę. Regulacja obwodu głowy, realizowana za pomocą praktycznego zapięcia z tyłu, umożliwia indywidualne dopasowanie, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień, niezależnie od warunków.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów

Wybór materiałów do produkcji czapeczki nie był przypadkowy. Użyto wyłącznie tkanin wysokiej jakości, które gwarantują trwałość, odporność na zniszczenia i łatwość w utrzymaniu. Materiał zapewnia również ochronę przed słońcem i upałem, co czyni czapeczkę idealnym wyborem na zewnątrz, zarówno podczas akcji ratowniczych, jak i codziennego użytkowania.

Doskonały wybór dla każdego Strażaka Ochotnika

Czapeczka OSP to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także sposób na wyrażenie dumy z przynależności do tego zacnego grona. Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym członkiem OSP, czy też chcesz okazać wsparcie dla lokalnej straży, ta czapeczka będzie doskonałym wyborem.

Wybierając tę czapeczkę, inwestujesz w produkt, który na długo zachowa swoje właściwości, będąc nieodłącznym elementem Twojego strażackiego wyposażenia. Wyróżnij się i pokaż swoje przynależność do społeczności strażaków ochotników, nosząc czapeczkę, która jest równie wytrzymała i niezawodna, jak Ty.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?