WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki eagle FR

Aktywne filtry

Kominiarka strażacka EAGLE FR REGULAR PBI

Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania.

Cena 246,00 zł

Kominiarka Eagle FR P-BLOK Regular

Kominiarka Eagle FR dla strażaków Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej. Kominiarka z barierą, chroniącą przed przenikaniem rakotwórczych cząstek stałych.

Kominiarka strażacka EAGLE FR od 2002 roku

Od 2002 roku Eagle Technical Products, znana również jako Eagle FR, wznosi się na wyżyny branży sprzętu ochronnego (PPE), dostarczając najwyższej jakości odzież ochronną dla pracowników służb ratowniczych. Misją firmy jest zapewnić najwyższą dostępną ochronę dla tych, którzy narażają się na niebezpieczeństwo, aby chronić nas wszystkich. Tradycja w branży PPE sięga ponad 20 lat wstecz, dzięki czemu ekipa Eagle FR zdobyła nieocenione doświadczenie i umiejętności, które przekładają się na zaufanie klientów. Kiedy wybierasz Eagle FR, wybierasz firmę, która zna swoją dziedzinę. Eagle FR wiedzie prym w innowacji w dziedzinie materiałów. Współpracując ściśle z producentami tkanin, projektują i produkują odzież ognioodporną z użyciem takich materiałów jak Nomex®, PBI, Kermel i Carbon X. Dzięki temu, zarówno brytyjskie, jak i światowe służby pożarnicze i ratownicze mają do wyboru odzież spełniającą ich unikalne wymagania dotyczące wydajności, komfortu i trwałości. Gama kominiarek ochronnych dla strażaków jest uznawana za lidera rynku w służbach ratowniczych i przemysłowych. 

Kominiarka strażacka EAGLE FR P-BLOK Regular

Najlepsza w swojej kategorii, kominiarka strażacka z barierą, chroniąca przed przenikaniem rakotwórczych cząstek stałych. Połączenie cech komfortu, elastyczności i ochrony, które stały się znakiem rozpoznawczym kominiarek EAGLE FR. Produktów z dodatkową barierą chroniącą skórę strażaka przed ekspozycją na niebezpieczne cząstki powodujące nowotwory, co dało efekt w postaci rewolucyjnej kominiarki P-BLOK Regular! Niezależne testy UL potwierdziły, że Kominiarka EagleFR P-BLOK blokuje 99,9% przenikania rakotwórczych cząstek stałych (przed i po praniu) oraz jest do 50% lżejsza od kominiarek innych producentów.

Kominiarka strażacka EAGLE FR REGULAR PBI

Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Produkt wykonany został z tkaniny PBI, zapewnia doskonałe dopasowanie i właściwą ochronę głowy. Kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują komfort użytkowania. Anatomiczny kształt zapewnia szczelne dopasowanie do maski i możliwość bezproblemowego zakładania i ściągania kominiarki. 
Kominiarka Eagle FR to zdecydowanie najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, to produkt premium. Kominiarka posiada Certyfikat CNBOP.

W ofercie sklepu strażackiego Strefa998.pl znajdziecie ofertę na kominiarki Eagle Technical Products.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?