WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Elektrogin

Obecnie brak produktów od tego producenta

Elektrogin narzędzie z pasją i zaangażowaniem

Elektrogin to firma, założona około 15 lat temu, jest wynikiem połączenia pasji i zaangażowania grupy młodych entuzjastów majsterkowania. Jej rozwój jest skutkiem licznych doświadczeń i zgromadzonej specjalistycznej wiedzy, które zdobywała w trakcie swego istnienia. Od początku, firma kierowała się sugestiami swoich klientów, aby wspólnie tworzyć rozwiązania, które ułatwiają zakupy i wzbogacają ofertę o atrakcyjnie cenowe narzędzia.
Dzisiaj, asortyment firmy obejmuje przede wszystkim narzędzia od najbardziej znanych marek takich jak Stanley, Neo, Yato, Ryobi, Graphite, Dewalt, Dedra, Geko, TOYA, Krysiak, Lider, IBO, POWERMAT, Black+Decker, PROLINE, CORONA, SATA, FAWORYT, a także AGD, narzędzia ogrodowe i ubrania robocze. W planach jest rozszerzenie oferty o jeszcze więcej kategorii. Dążąc do zwiększenia różnorodności swojego asortymentu, firma systematycznie nawiązuje współpracę z coraz większą ilością dystrybutorów, aby oferować swoim klientom szeroki wybór produktów w najlepszych cenach.

Firma, mająca charakter rodzinny, zaczęła swoją działalność w 2008 roku od drobnej sprzedaży internetowej. Konsekwentnie budując swoją pozycję, stała się silnym i profesjonalnym dystrybutorem narzędzi i elektronarzędzi. Wieloletnia ciężka praca przyniosła współpracę z liczną grupą klientów biznesowych i indywidualnych, z których najwięcej pochodzi z Białegostoku i okolic. W swojej ofercie mają produkty renomowanych firm, które gwarantują jakość i zadowolenie klientów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?