Lista produktów marki ELFIR

Obecnie brak produktów od tego producenta

ELFIR polski producent lamp sygnalizacyjno-ostrzegawczych

Firma ELFIR, założona w 1987 roku, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży Zespolonych Urządzeń Rozgłoszeniowo Alarmowych (ZURA), oraz lamp sygnalizacyjno-ostrzegawczych, zarówno zespolonych, jak i pojedynczych, dla pojazdów uprzywilejowanych i innych. Początkowo ELFIR produkował urządzenia ZURA wykorzystujące analogową syntezę sygnału dźwiękowego z tradycyjnym sterowaniem. Z czasem, firma zastosowała mikroprocesorową syntezę sygnału ze sterowaniem klawiszowym w swoich nowszych modelach ZURA, co zwiększyło ich skuteczność. Najnowszy model, ZURA 5120, wykorzystuje najnowszą generację tranzystorów mocy typu MOSFET, które podnoszą sprawność akustyczną i stabilizują moc wyjściową urządzenia. 
ELFIR produkuje lampy zespolone i pojedyncze sygnalizacyjno-ostrzegawcze w różnych rozmiarach i kolorach, dostosowanych do potrzeb klienta.

Wszystkie urządzenia typu ZURA firmy ELFIR posiadają certyfikaty homologacji dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej zgodnie z regulaminem UE nr 10.02. 

Dziesiątki tysięcy urządzeń wyprodukowanych przez ELFIR są używane przez szerokie grono klientów, którzy potwierdzają ich niezawodność, wysoką jakość i trwałość. Urządzenia te są najczęściej wykorzystywane przez jednostki Policji, Straży Pożarnej i karetki pogotowia ratunkowego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?