WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

  • Nowy
Fantom Amoul Man CPR - nauka resuscytacji

Fantom Amoul Man CPR

1 769,00 zł brutto
1 438,21 zł netto

Amoul Man CPR do nauki resuscytacji

Manekin, który za pomocą diod LED obrazuje jakościowe efekty resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Urządzenie pozwala użytkownikowi wizualizować w czasie rzeczywistym, co dzieje się z przepływem natlenionej krwi w oparciu o szybkość i głębokość ucisków. Diody LED świecą tylko, gdy zarówno głębokość kompresji jak i szybkość są  odpowiednie, a czoło podświetla się jedynie, gdy RKO jest na tyle wysokiej jakości, by natleniona krew dotarła do mózgu. Fantom Amoul Man posiada również dźwiękowy sygnalizator głębokości uciśnięć, który można w każdej chwili wyłączyć lub uruchomić. 
Zalety: 
- informacje zwrotne o jakości RKO
- wysoce realistyczne ruchy klatki piersiowej
- odchylenie głowy i podniesienie brody do udrożnienia dróg oddechowych
- możliwość zaciśnięcia nosa

Realistyczny i wszechstronny

Wbudowane funkcje treningu kompresji i wentylacji, innowacyjna symulacja sztucznych dróg oddechowych i sygnalizator dźwiękowy przy ucisku na odpowiednią głębokość.

Lekki i przenośny

Wyposażony w sztuczne płuca, które można łatwo wymienić. Posiada uniwersalną torbą transportową, która może służyć jako mata treningowa.
Informacje zwrotne dotyczące jakości RKO:
- Światło LED prawidłowej perfuzji krwi Kiedy głębokość i szybkość uciśnięć jest prawidłowa świecą się diody LED na czole, a intensywność światła zmienia się w zależności od głębokości uciśnięć.
- Światła LED na szyi Świecą się, aby przedstawić przepływ krwi z serca do mózgu. Szybkość przepływu krwi zmienia się w zależności od głębokości i szybkości uciśnięć klatki piersiowej. 
- Światła LED na obojczyku Diody LED świecą się, aby przedstawić objętość krwi krążącej podczas uciśnięć klatki piersiowej. Ta objętość zależy od głębokości uciśnięć – głębsze uciśnięcia oświetlają obojczyk przez dłuższy czas, a płytsze uciśnięcia oświetlają przez krótszy czas.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?