WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Pendrive USB ROSENBAUER - Gadżety ROSENBAUER

Pendrive USB ROSENBAUER

Rola pendrive'a w działaniach Straży Pożarnej

Pendrive, mimo swojej małej wielkości, jest bardzo przydatnym narzędziem, zwłaszcza w służbach ratowniczych, takich jak Straż Pożarna. Może być wykorzystywany do przechowywania ważnych dokumentów: instrukcji obsługi sprzętu, procedur bezpieczeństwa, map lokalizacyjnych oraz raportów z interwencji. Ponadto strażacy często pracują z dużą ilością danych, takimi jak nagrania z kamer monitorujących czy dokumentacja fotograficzna. Pendrive może posłużyć jako dodatkowy nośnik do tworzenia kopii zapasowych tych danych, co zapewnia ich bezpieczeństwo w przypadku awarii komputera lub utraty danych. Może także być wykorzystywany do przechowywania i udostępniania materiałów szkoleniowych, prezentacji oraz kursów e-learningowych dla strażaków.

Pendrive USB ROSENBAUER — specyfikacje techniczne

Pendrive USB ROSENBAUER to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez renomowaną markę Rosenbauer, wzbogacone o wiele przydatnych parametrów oraz funkcji. Jego specyfikacje techniczne prezentują się następująco:

 • Ultra-slim USB 2.0 - pendrive został wyposażony w interfejs USB 2.0 o ultracienkim profilu, co pozwala na szybki transfer danych oraz kompatybilność z różnorodnymi urządzeniami.
 • Pojemność 8 GB — pomimo swojej niewielkiej formy, pendrive oferuje pojemność 8 GB, umożliwiając przy tym przechowywanie i przesyłanie dużych plików w szybki sposób.
 • Czarna smyczka — gadżet został wyposażony w elegancką, czarną smyczkę, która ułatwia przenoszenie i zapobiega zgubieniu urządzenia.
 • Wygrawerowane logo — wygrawerowane logo Rosenbauer na obudowie pendrive'a potwierdza wysoką jakość marki.
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) - ten niewielki sprzęt ma wymiary 4.00 x 1.20 x 0.40 cm, jest łatwy do przenoszenia w kieszeni lub portfelu.
2 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?