Lista produktów marki H & V Grunwald

Obecnie brak produktów od tego producenta

Grunwald - sport strażacki

Firma H & V Grunwald działa jako dystrybutor sprzętu strażackiego od 2001 roku. Od 2003 roku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzętu przeznaczonego do zawodów sportowo-pożarniczych

W pracy nad rozwojem nowych produktów korzystają między innymi z opinii najlepszych zespołów. Nowe produkty przechodzą od trzech do sześciomiesięcznych testów przed wejściem do produkcji seryjnej, dzięki temu firma gwarantuje swoim klientom stały, wysoki standard jakości.

H & V Grunwald nie tylko wyposaża swoich klientów w niezbędne urządzenia, ale także udziela im porad i dostarcza odpowiednie know-how, aby mogli skutecznie wykorzystać nowe produkty do zwiększenia swojej wydajności.

Klienci mają również możliwość odwiedzenia firmy w miejscu produkcji w Nudersdorf (koło Lutherstadt Wittenberg) i testowania produktów na miejscu.

Rozdzielacz WK-2 Grunwald

Jednym z najbardziej popularnych na zawodach produktów firmy H&V Grunwald jest rozdzielacz WK-2 Grunwald. 
Rozdzielacz WK 2 Grunwald z klipsem bezpieczeństwa przeznaczony do zawodów sportowo-pożarniczych, który posiada trzy wyjścia i jeden wejście (B-C/B/C). Wszystkie mają pełne, proste przejście, niski opór przepływu i są łatwe do przełączania. Niewielka waga wynosząca tylko 5200 g, oraz układ zaworów zamykających, są specjalnie zaprojektowane z myślą o sporcie strażackim. Wszystkie zawory zamykające można łatwo obsługiwać w kierunku przepływu o ciśnieniu do 16 bar. Kąty wyjść C są mniejsze niż w tradycyjnych rozdzielaczach, opracowany kształt rozdzielacza pozwala na szybszy przepływ wody oraz zapewnia sprawną obsługę urządzenia.

Sprzęt sportowy Grunwald znajdą Państwo w ofercie sklepu Strefa998.pl

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?