Lista produktów marki HAIX

Aktywne filtry

Buty strażackie HAIX Fire EAGLE

Nowy ulepszony but HAIX Fire Eagle jest lżejszą wersją poprzedniego modelu. Ważący mniej niż 1000 gram, wyznacza standardy dla nowej generacji butów ochronnych strażaków.

Cena 1 257,00 zł

Buty strażackie HAIX FIRE FLASH 2.0

Buty specjalne Haix charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i komfortem użytkowania. Towar na zamówienie. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 14-30 dni.

Cena 1 257,00 zł

Klapki Haix Haixilette

W ofercie HAIX znajdziemy również wykonane z lekkiego materiału, wygodne i idealnie dopasowane do stopy Klapki Haix Haixilette. Klapki w kolorze niebieskim.

Cena 120,00 zł

HAIX skarpety wielofunkcyjne

HAIX skarpety wielofunkcyjne są wyjątkowo komfortowe ponieważ wykonane zostały m.in. z włókien pochłaniających wilgoć - co pozwala zachować stopę suchą.

Cena 58,00 zł

HAIX plecak

HAIX plecak jest kolejnym gadżetem tego producenta odzieży dla Straży Pożarnej. Plecak w kolorze niebieskim z komorą główną i praktycznymi kieszeniami.

Cena 153,75 zł

HAIX łyżka do butów

HAIX łyżka do butów jest gadżetem niezwykle użytecznym i przydatnym podczas, wydawało by się niezbyt skomplikowanego procesu zakładania obuwia.  

Cena 24,00 zł

HAIX czapka z daszkiem niebieska

HAIX czapka z daszkiem z Logo HAIX® z przodu i napisem HAIX® z tyłu. Czapka w kolorze niebieskim z możliwością dostosowania do obwodu głowy za pomocą klipsa.

Cena 45,00 zł

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 71,00 zł

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 47,00 zł

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 48,00 zł

HAIX prawidła do butów

Oferujemy oryginalne prawidła do butów od HAIX. Prawidła wykonane ze specjalnie wyprofilowanego drewna - do napinania i zapobiegania odkształcania obuwia.

Cena 61,50 zł

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 66,00 zł

Obuwie dla służb mundurowych

Firma jest wiodącym producentem butów dla strażaków oraz jednym z głównych producentów obuwia specjalistycznego. Została założona ponad 70 lat temu w Bawarii, rozpoczynając od produkcji butów turystycznych i roboczych. Pierwsze skórzane buty strażackie opracowane zostały w 1992r. Aktualnie firma HAIX Group jest uważana za najlepszego producenta wysokiej jakości, funkcjonalnych butów dla strażaków, butów taktycznych dla policji i sił specjalnych na całym świecie. Siedziba firmy, a także najnowocześniejsze laboratoria badawcze i testowe mieszczą się w Bawarii, a cała produkcja odbywa się wyłącznie w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Europie. Z Europy pochodzą również surowce - skóra, podeszwy i każda pojedyncza część butów.

HAIX - tradycja i high-tech

Bawarskie przedsiębiorstwo ma bogatą tradycję, a dzięki opartym na praktyce badaniom, licznym patentom i nowym, kreatywnym opracowaniom produktowym wyznacza nowe standardy w zakresie produkcji obuwia specjalistycznego i technologii. Dzięki wyjątkowej wiedzy technicznej i udoskonalonemu procesowi produkcji high-tech firma na nowo zdefiniowała obuwie do użytku profesjonalnego. Innowacyjny i zaawansowany technologicznie producent spełnia najwyższe standardy funkcjonalności, jakości i wzornictwa, zapewniając jednocześnie dobry stosunek jakości do ceny.

Buty strażackie HAIX

Niemiecka firma Haix® wyprodukowała ponad 1,5 miliona par butów! Przy ich wytwarzaniu stawia na najnowsze technologie, najwyższe standardy jakości w odniesieniu do materiałów, procesu produkcyjnego i gotowego produktu co pozwala wydłużyć żywotność butów.  Obuwie Haix® to doskonała ochrona, nowoczesne wzornictwo oraz komfort noszenia w najtrudniejszych warunkach. W naszym sklepie pożarniczym posiadamy najpopularniejsze, sprawdzone w terenie buty strażackie Fire Hero 2, Fire Eagle i Fire Flash 2.0. Buty strażackie Fire Hero 2 i Fire Eagle zapewniają idealny komfort pracy. Membrana CROSSTECH® firmy Gore® jest nie tylko wodoodporna i oddychająca, ale także niezawodnie chroni przed krwią i płynami ustrojowymi. Specjalny system klimatyczny zapewnia cyrkulację powietrza w bucie i daje możliwość odprowadzanie wilgoci, przez co stopa może swobodnie oddychać. Buty są łatwe do zdejmowania dzięki systemowi Easy Slip Out – buty można wciągnąć w kilka sekund a specjalna krawędź pięty w obszarze pięty umożliwia łatwe i szybkie wyjęcie stopy. Obuwie HAIX Fire Hero 2 jest bardziej wytrzymałym modelem od Fire Eagle, ponieważ posiada ochronę przed przecięciem. Natomiast tym co wyróżnia model butów Fire Flash 2.0 jest umieszczenie trójwarstwowej membrany GORE-TEX® na całej wyściółce i elastyczny system sznurowania (praktyczne połączeniu zamka błyskawicznego i sznurowania) pozwalający na idealne trzymanie stopy trzymanie. Fire Flash 2.0 posiada również stalowy nosek odporny na wstrząsy, spełniający najwyższe wymagania bezpieczeństwa, antypoślizgową podeszwę i doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach.
Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo obuwia do ratownictwa technicznego, gaszenia pożarów czy ratownictwa wymuszającego kontakt z substancjami niebezpiecznymi, nasza oferta butów HAIX najwyższej jakości jest skierowana właśnie do Państwa!

Akcesoria i dodatki

Strażacy kojarzą HAIX z doskonałej jakości obuwiem strażackim i taktycznym. Jednak firma posiada w swoim asortymencie również akcesoria i dodatki nie odbiegające jakością od innych produktów. W naszym sklepie oferujemy m. in. czapki z daszkiem, klapki, skarpetki oraz posiadające dużo miejsca do przechowywania plecaki HAIX z praktycznymi kieszeniami, które będą idealnym wyborem do wypoczynku, sportu, czy do pracy. Plecaki posiadają ergonomiczny krój zapewniający komfort noszenia. Innymi produktami dostępnymi w sklepie pożarniczym Strefa998.pl są akcesoria do obuwia, takie jak pasty, impregnaty, prawidła czy szczotki. Tylko należyta pielęgnacja zgodna z wytycznymi producenta i stosowanie dedykowanych do danego rodzaju butów past czy impregnatów pozwoli na pełne wykorzystanie właściwości butów strażackich a także spowolnienie procesów zużycia i niszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą akcesoriów i dodatków z metką bawarskiego producenta.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?