WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Honeywell SCBA

Aktywne filtry

Aparaty powietrzne dla Straży Pożarnej

Firma Honeywell opracowała aparaty oddechowe z zaawansowanymi funkcjami dla bezpieczeństwa, niezawodności i użytkowania. Przez intensywną współpracę i testy z strażakami, Honeywell zaprojektował pełną linię niezależnych aparatów do oddychania, które są inteligentne, intuicyjne i łatwe w obsłudze, dostarczając wszystko, czego potrzebujesz w swoim SCBA.

Honeywell to globalny lider w dziedzinie technologii bezpieczeństwa i osobistego sprzętu ochronnego, a SCBA są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i trwałości. Dzięki naszej ofercie, strażacy mogą liczyć na zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas najbardziej wymagających zadań ratowniczych. Aparaty SCBA są niezawodne w każdej sytuacji.

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrznym Fenzy X-Pro został opracowany przez Honeywell Safety Products wiodącego, światowego producenta środków ochrony indywidualnej w tym ochrony dróg oddechowych. Materiały użyte do budowy aparatu zapewniają wydajność, trwałość i długą żywotność sprzętu a jego specjalna konstrukcja zapewnia optymalną ochronę użytkownika w każdym środowisku i komfort użytkowania i noszenia. Aparat FENZY X-PRO typ I certyfikowany jest zgodnie z standardem europejski EN 137-2006 i EN 136. Aparat jest dostępny w ofercie naszego sklepu.

Jeżeli szukasz niezawodnych, łatwych w obsłudze, zaawansowanych technologicznie i wysokiej jakości aparatów do oddychania, sprawdź naszą ofertę produktów Honeywell SCBA. Czerp z doświadczenia i wiedzy jednego z liderów w dziedzinie technologii bezpieczeństwa. Wspólnie zadbajmy o Twoje bezpieczeństwo.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?