W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Łącznik kątowy 52 -  Inne

Łącznik kątowy 52

325,95 zł brutto
265,00 zł netto

Łącznik kątowy 52

Czym jest łącznik kątowy?

Łącznik kątowy jest urządzeniem, które stosowane jest przy prądownicach o wydajności ponad 400l/min i 6 barach. Główne zadanie takiego przyrządu to zmniejszenie wysiłku prądownika o ok. 15%. Pozwala na natychmiastowe odczucie zmniejszenia takiego napięcia, dla osoby, która obsługuje wąż strażacki. Jest wyposażony w specjalną rączkę, która wpływa na lepszy uchwyt. Dodatkowo rączka może spokojnie spoczywać na barku obsługującego wąż.

Zalety korzystania z łącznika kątowego

Stosowanie łącznika kątowego pozwala na odciążenie strażaka oraz zmniejszenie odrzutu wody. Dlatego też posługiwanie się wężem staje się niemal bezwysiłkowe. Co więcej, można go stosować na poziomie biodra bądź uda, gdyż zmniejsza nacisk na plecy, ramię i dłoń. Dodatkowo można go stosować z poziomu ziemi bez zbędnego wysiłku. Łącznik kątowy może pracować także z pozycji odwróconej, czyli wystarczy, że położymy go na ziemi.

 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć