WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Kadimex

Obecnie brak produktów od tego producenta

Sprzęt od Kadimex w ofercie Strefa998

Kadimex to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Od początku swojego istnienia, specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze instytucji takich jak Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Wojskowa Ochrona Przeciwpożarowa, Przemysłowa Ochrona Przeciwpożarowa, Zakłady Wodociągów i Kanalizacji oraz innych Klientów, którzy wymagają wysokiej jakości usług.

Swoją misję firma skoncentrowała na rozwoju w obszarze armatury pożarniczej oraz przemysłowej, stając się liderem w tych dziedzinach na polskim rynku. Kadimex współpracuje z czołowymi firmami takimi jak POHORJE, AWG oraz krajowymi potentatami w dziedzinie armatury, co zaowocowało dostępnością najwyższej jakości produktów w Polsce. W obszarze armatury pożarniczej, Kadimex posiada najwięcej Świadectw Dopuszczenia CNBOP.
Firma Kadimex jest także mocno zaangażowana w produkcję węży pożarniczych, współpracując z czołowym europejskim producentem, firmą OSW Eschbach. Od początku swojej działalności, firma produkuje węże ssawne dla straży i przemysłu, a od 2004 roku zautomatyzowała proces produkcji węży.

Produkty Kadimex w sklepie pożarniczym Strefa998

Kadimex nieprzerwanie stawia na ochronę osobistą strażaka, oferując najwyższej jakości rozwiązania dzięki współpracy z renomowanymi partnerami. W latach 2007-2010 firma była współwłaścicielem firmy Zeman, producenta obuwia specjalnego, a od 2010 roku jest 100% właścicielem firmy UNITOP, znanego producenta butów specjalnych. Kadimex oferuje pełen zakres rozwiązań związanych z ochroną przeciwpożarową i bezpieczeństwem strażaka.
Od 2006 roku, firma rozwija kompetencje w obszarze instalacji wodno-pianowych oraz środków pianotwórczych, z zespołem zdolnym do doradztwa i projektowania w każdym zakresie wymaganym przez odbiorcę.

Ważnym aspektem działalności Kadimex jest dbałość o standardy jakości. Firma od 2005 roku funkcjonuje zgodnie ze standardami ISO 9001, a od 2007 roku również ze standaryzacją AQAP. To podkreśla motto firmy, w którym najważniejszy jest Klient. Dodatkowo, Kadimex jest długoterminowym członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?