Kamizelka SAFETY PRO -  Kamizelki, kaski
Kamizelka SAFETY PRO -  Kamizelki, kaski
Odblaskowa Kamizelka SAFETY PRO

Kamizelka SAFETY PRO

1 246,00 zł brutto
1 013,01 zł netto

Kamizelka dla ratowników

Kamizelka Safety Pro powstała z połączenia kamizelek Extreme Guide i Extreme Rescue.
Zaprojektowana przede wszystkim dla profesjonalnych zespołów ratowniczych, sprawdzi się również podczas raftingu, wypraw czy ekspedycji. Kamizelka wyposażona jest w pas piersiowy z bezpieczną klamrą, do którego można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Profesjonalna kamizelka dla profesjonalnych ratowników, raftingowców oraz innych ludzi, którzy podejmują trudne oraz niebezpieczne ekspedycje, podczas których warto zabezpieczyć się przed potencjalnymi obrażeniami. Kamizelka posiada pas piersiowy z klamrą, do której można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Kamizelka Safety Pro

Odblaskowość kamizelki sprawia, że jej nosiciel będzie widoczny nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych, a system regulacji dopasuje ubranie do każdego rozmiaru. Gniazdo na nóż ratowniczy i dwa pierścienie typu D-ring pozwolą zaś na przeprowadzenie akcji ratowniczej w górach lub innych trudnych warunkach, gdzie trzeba zaczepić drobny sprzęt, aby dostać się do osoby poszkodowanej.

Wykonanie kamizelki

Kamizelka Safety Pro jest zgodna z europejską normą ISO 12402-4 i wykonano ją z materiału Dupratex + Oxford nylon, a wypełniono nienasiąkliwą pianką PVC o zamkniętych komórkach, co ma znaczenie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, o które w górach nietrudno.

kamize kamizel kamizelk 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?