Kategorie

Kamizelka SAFETY PRO

brutto774,90 zł

netto630,00 zł

Odblaskowa Kamizelka SAFETY PRO dedykowana profesjonalnym zespołom ratowniczym ale też m.in. uprawiającym rafting. Produkt zgodny z europejską normą ISO 12402-4

RAT027

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Kamizelka SAFETY PRO 

Kamizelka dla ratowników

Kamizelka Safety Pro powstała z połączenia kamizelek Extreme Guide i Extreme Rescue.
Zaprojektowana przede wszystkim dla profesjonalnych zespołów ratowniczych, sprawdzi się również podczas raftingu, wypraw czy ekspedycji. Kamizelka wyposażona jest w pas piersiowy z bezpieczną klamrą, do którego można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Profesjonalna kamizelka dla profesjonalnych ratowników, raftingowców oraz innych ludzi, którzy podejmują trudne oraz niebezpieczne ekspedycje, podczas których warto zabezpieczyć się przed potencjalnymi obrażeniami. Kamizelka posiada pas piersiowy z klamrą, do której można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Kamizelka Safety Pro

Odblaskowość kamizelki sprawia, że jej nosiciel będzie widoczny nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych, a system regulacji dopasuje ubranie do każdego rozmiaru. Gniazdo na nóż ratowniczy i dwa pierścienie typu D-ring pozwolą zaś na przeprowadzenie akcji ratowniczej w górach lub innych trudnych warunkach, gdzie trzeba zaczepić drobny sprzęt, aby dostać się do osoby poszkodowanej.

Wykonanie kamizelki

Kamizelka Safety Pro jest zgodna z europejską normą ISO 12402-4 i wykonano ją z materiału Dupratex + Oxford nylon, a wypełniono nienasiąkliwą pianką PVC o zamkniętych komórkach, co ma znaczenie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, o które w górach nietrudno.

kamize kamizel kamizelk 

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :