W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Kamizelka SAFETY PRO -  Kamizelki, kaski
Kamizelka SAFETY PRO -  Kamizelki, kaski
Kamizelka SAFETY PRO -  Kamizelki, kaski

Kamizelka SAFETY PRO

1 025,00 zł brutto
833,33 zł netto

Kamizelka SAFETY PRO 

Kamizelka dla ratowników

Kamizelka Safety Pro powstała z połączenia kamizelek Extreme Guide i Extreme Rescue.
Zaprojektowana przede wszystkim dla profesjonalnych zespołów ratowniczych, sprawdzi się również podczas raftingu, wypraw czy ekspedycji. Kamizelka wyposażona jest w pas piersiowy z bezpieczną klamrą, do którego można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Profesjonalna kamizelka dla profesjonalnych ratowników, raftingowców oraz innych ludzi, którzy podejmują trudne oraz niebezpieczne ekspedycje, podczas których warto zabezpieczyć się przed potencjalnymi obrażeniami. Kamizelka posiada pas piersiowy z klamrą, do której można przymocować patent holowniczy lub końcówkę rzutki podczas asekuracji.

Kamizelka Safety Pro

Odblaskowość kamizelki sprawia, że jej nosiciel będzie widoczny nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych, a system regulacji dopasuje ubranie do każdego rozmiaru. Gniazdo na nóż ratowniczy i dwa pierścienie typu D-ring pozwolą zaś na przeprowadzenie akcji ratowniczej w górach lub innych trudnych warunkach, gdzie trzeba zaczepić drobny sprzęt, aby dostać się do osoby poszkodowanej.

Wykonanie kamizelki

Kamizelka Safety Pro jest zgodna z europejską normą ISO 12402-4 i wykonano ją z materiału Dupratex + Oxford nylon, a wypełniono nienasiąkliwą pianką PVC o zamkniętych komórkach, co ma znaczenie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, o które w górach nietrudno.

kamize kamizel kamizelk 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć