WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Karcher

Obecnie brak produktów od tego producenta

Urządzenia Kärcher Professional

Kärcher to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji sprzętu do czyszczenia. Założona w 1935 roku przez Alfreda Kärchera, firma jest znana na całym świecie, szczególnie za sprawą swoich wysokociśnieniowych myjek, które stały się synonimem tego typu urządzeń i jest światowym liderem technologii czyszczenia. Urządzenia wysokociśnieniowe Karcher wyznaczają kierunek dla całej branży.

Asortyment produktów firmy Kärcher jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko myjki ciśnieniowe, ale także odkurzacze, urządzenia do czyszczenia dywanów, parownice, urządzenia do czyszczenia okien, zamiatarki, środki czystości i wiele innych. Kärcher produkuje zarówno sprzęt przeznaczony do użytku domowego, jak i profesjonalne maszyny czyszczące dla przemysłu. To lider innowacyjnych rozwiązań.

Kärcher jest również znany z realizacji wielu projektów czyszczenia zabytków na całym świecie, w tym Statuy Wolności, Wieży Eiffla, czy Koloseum w Rzymie. Firma Kärcher jest zobowiązana do zrównoważonego rozwoju i ekologicznej produkcji, dążąc do minimalizacji wpływu swojej działalności na środowisko. W 2011 roku firma otworzyła nowe, zrównoważone centrum produkcji w swojej siedzibie w Winnenden w Niemczech.

Oferta profesjonalnych odkurzaczy Karcher

Karcher NT 35/1 Tact Bs, Odkurzacz przemysłowy przystosowany do zbierania dużych ilości bardzo drobnego pyłu.
Odkurzacz wyposażony w trwały zbiornik odporny na działanie wysokich temperatur oraz w filtr PES przystosowany do bezpiecznego zbierania dużych ilości bardzo drobnego pyłu dzięki czemu może skutecznie czyścić piece piekarnicze. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zbiornik jest odporny na szkodliwe działanie kwasów, zasad i temperatury. Metalowe klamry gwarantują wygodne i bezpieczne zdejmowanie i zakładanie głowicy odkurzacza. Płaski falisty filtr PES jest wykonany z materiału odpornego na butwienie. Jest przystosowany do zbierania dużych ilości drobnego brudu (posiada aprobatę BIA-C do usuwania pyłu klasy M). System automatycznego oczyszczania filtra TACT gwarantuje stale wysoką siłę ssania oraz korzystnie wpływa na żywotność filtra głównego. Silny impuls powietrza co 15 sekund otrzepuje filtr z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń. System antystatyczny neutralizuje ładunki statyczne, dzięki czemu osoba obsługująca może bezpiecznie pracować. Odkurzacz posiada zbiornik o pojemności 35 litrów.

Odkurzacz Karcher MV 6, za sprawą na nowo zaprojektowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom, charakteryzuje się najwyższą w swojej klasie siłą ssania. Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje szeroki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu. Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i opatentowana przez Kärcher technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją - i gotowe! Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania. Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie 30 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m. Zbiornik można łatwo opróżnić dzięki praktycznemu uchwytowi 3 w 1 oraz spustowi wody. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.

Sprzęt marki Kärcher łączy w sobie funkcjonalność oraz wydajne i energooszczędne rozwiązania produkując urządzenia profesjonalne, które może też wykorzystać straż pożarna.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?