W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM - Wyposażenie chemiczno-ekologiczne
Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM - Wyposażenie chemiczno-ekologiczne
Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM - Wyposażenie chemiczno-ekologiczne
Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM - Wyposażenie chemiczno-ekologiczne
Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM - Wyposażenie chemiczno-ekologiczne

Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM

Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM

Hełm strażacki Gallet F2 X-TREM

Wielofunkcyjny hełm dostępny w kilku wersjach, do zastosowania w wielu sytuacjach. Wszystkie wersje są odpowiednie dla rozmiarów głowy od 52 do 64 cm. MSA proponuje szeroki wybór akcesoriów: odblaskowe naklejki, gogle, nauszniki, wizjery, osłony na karkowe, lampy XP i możliwość zintegrowania systemu komunikacyjnego do wyboru.

Lekki, z systemem wentylacji, dostępny z czarnymi lub pomarańczowymi goglami [wyposażenie dodatkowe], więźba ratchet dla szybkiej i łatwej regulacji, oraz trzypunktowy pasek podbródkowy. Dostępny w różnych kolorach. W zestawie z naklejkami do wyboru.

helm-strazacki-gallet-f2-x-trem (2) (Cop

Hełm Gallet – idealne dopasowanie, maksymalne bezpieczeństwo

Hełm ratowniczy Gallet do stosowania w niebezpiecznych sytuacjach, takich jak wspinaczka górska, również tam, gdzie istnieje ryzyko katastrofy naturalnej. Lekki, z systemem wentylacji, jest w zestawie z regulowaną więźbę, by zapewnić doskonałe dopasowanie szybko i łatwo. Zawiera trzypunktowy pasek podbródkowy z automatyczną sprzączką i regulowaną osłonę podbródka. Odpowiada alpinistycznej nor mie EN 12942.

Hełm Gallet – zalety produktu

Poliwęglanowa skorupa o dużej trwałości i odporności na wysokie temperatury, malowana farbą poliuretanową zapewnia optymalną ochronę przed skutkami uderzeń i penetracji.
Umożliwiający szybką regulację system Ratchet ułatwia dopasowanie założonego na głowę hełmu do właściwego rozmiaru nawet dłonią ubraną w rękawicę.
System ustalający z wygodnym 3-punktowym paskiem podbródkowym z nakładką na podbródek i wieloma punktami regulacji do zapewnienia optymalnej stabilizacji, bez względu na rozmiar głowy i morfologię użytkownika.
Punkty do mocowania dodatkowego wyposażenia używanego w różnorodnych operacjach: ochronniki słuchu (pasywne lub aktywne z systemem Cut-off, zgodne z normą EN352-3), osłony twarzy (wizjer siatkowy lub przezroczysty ekran poliwęglanowy), wysokowydajna lampa (ksenonowa lub LED), maska pełnotwarzowa.
Naklejki odblaskowe (opcjonalne) zwiększające widoczność w trudnych warunkach, z możliwością całkowitego indywidualnego dostosowania hełmu dzięki drukowanym naklejkom.
Wydajne gogle (opcjonalne) do szczególnej ochrony oczu przed dymem, pyłem i cząsteczkami poruszającymi się z dużą prędkością (zgodne z normą EN166).

helm-strazacki-gallet-f2-x-trem (1) (Cop

galle gall galet

4,5 / 5
(6 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć