W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Lizak policyjny zwykły -  Kierowanie ruchem

Lizak policyjny zwykły

58,00 zł brutto
47,15 zł netto

Lizak policyjny zwykły

Tarcza do zatrzymywania pojazdów STOP  (Sprzęt do oznakowania terenu akcji)

Strażak kierujący działaniem ratowniczym ma prawo wstrzymać ruch drogowy, przy pomocy lizaka policyjnego. Ratownik może także dawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego w celu np. zapewnienia możliwości rozstawienia sprzętu ratowniczego, ewakuacji ludzi i mienia lub eliminacji zagrożeń powodowanych przez ruch uliczny. Do skutecznego i przede wszystkim bezpiecznego wykonania czynności związanych z wstrzymaniem lub kierowaniem ruchem posłuży tarcza do zatrzymywania pojazdów STOP (sprzęt do oznakowania terenu akcji). Tarcza składa się z obustronnie oklejonego folią odblaskową pierścienia barwy białej oraz czerwonego odbłyśnika w środku tarczy.

Lizak policyjny składa się z pierścienia barwy białej oklejonego folią odblaskową obustronnie oraz czerwonego odbłyśnika w środku tarczy.

lizak policyjny

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć