W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Klucz sportowy HS - aluminiowy -  Klucze sportowe

Klucz sportowy HS - aluminiowy

70,00 zł brutto
56,91 zł netto

Klucz sportowy HELLSPORT - aluminiowy

Sprawne klucze sportowe na zawody strażackie

Gdyby poprosić kogoś o wyliczenie niezbędnych elementów, które powinny się pojawić w ekwipunku każdej drużyny strażackiej biorącej udział w zawodach strażackich, na pewno na którymś z tych miejsc znalazłyby się klucze sportowe, które idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju zawodach sportowo-pożarniczych.

Klucze sportowe z aluminium

Wykonanie kluczy sportowych z aluminium gwarantuje ich jakość. Posługiwanie się nimi nie stanowi większego problemu, a pozwalają na szybkie i sprawne połączenie węży ssawnych, co rzutuje na rezultat danej drużyny w zawodach strażackich. Nie warto zatem oszczędzać – te klucze sportowe staną się kluczem (tak!) do sukcesu każdej drużyny strażackiej.

4,2 / 5
(21 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć