W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Kółko pomiarowe NEDO - Kółka pomiarowe

Kółko pomiarowe NEDO

861,00 zł brutto
700,00 zł netto

Kółko pomiarowe NEDO

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 

(Sprzęt do oznakowania terenu akcji)

Koła pomiarowe wykorzystywane są do precyzyjnego pomiaru odległości na długich odcinkach. Obsługa tego typu drogomierza jest prosta i wygodna - obsługujący prowadzi kółko pomiarowe po terenie a licznik mierzy przejechaną trasę, bez konieczności rozciągania taśmy pomiarowej. Takie narzędzie z pewnością przyda się w roli sprzętu do oznakowania terenu akcji.
Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112
Drogowe kołomierze NEDO są lekkie, ergonomiczne i dokładne. Dzięki pistoletowemu uchwytowi z przyciskiem hamulcowym narzędzie jest wygodne w obsłudze. Drążek pomiarowy może zostać złożony przez co kołomierz zajmuje niewiele miejsca.
Za dokładność pomiarów odpowiada odporne na ścieranie koło pomiarowe i precyzyjny licznik zamontowany w bezpiecznym miejscu w pobliżu koła. Zerowanie licznika następuje w wyniku naciśnięcia dźwigni zerującej. Drogomierz NEDO Professional został dodatkowo wyposażony w przycisk kasujący umiejscowiony na uchwycie pistoletowym, przez co mamy podwójną możliwość kasowania wyniku - w rękojeści i na liczniku.

Specyfikacja produktu:

 • Obwód koła 1m.

 • Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

 • Dokładność do 0,1m.

 • Kółko składane z podpórką.

 • Waga 2,1kg.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć