Kategorie

Kółko pomiarowe NEDO

brutto861,00 zł

netto700,00 zł

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 z funkcją kasowania wyniku na liczniku i w pobliżu koła pomiarowego. Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

KIWA004

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Kółko pomiarowe NEDO

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 

(Sprzęt do oznakowania terenu akcji)

Koła pomiarowe wykorzystywane są do precyzyjnego pomiaru odległości na długich odcinkach. Obsługa tego typu drogomierza jest prosta i wygodna - obsługujący prowadzi kółko pomiarowe po terenie a licznik mierzy przejechaną trasę, bez konieczności rozciągania taśmy pomiarowej. Takie narzędzie z pewnością przyda się w roli sprzętu do oznakowania terenu akcji.
Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112
Drogowe kołomierze NEDO są lekkie, ergonomiczne i dokładne. Dzięki pistoletowemu uchwytowi z przyciskiem hamulcowym narzędzie jest wygodne w obsłudze. Drążek pomiarowy może zostać złożony przez co kołomierz zajmuje niewiele miejsca.
Za dokładność pomiarów odpowiada odporne na ścieranie koło pomiarowe i precyzyjny licznik zamontowany w bezpiecznym miejscu w pobliżu koła. Zerowanie licznika następuje w wyniku naciśnięcia dźwigni zerującej. Drogomierz NEDO Professional został dodatkowo wyposażony w przycisk kasujący umiejscowiony na uchwycie pistoletowym, przez co mamy podwójną możliwość kasowania wyniku - w rękojeści i na liczniku.

Specyfikacja produktu:

  • Obwód koła 1m.

  • Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

  • Dokładność do 0,1m.

  • Kółko składane z podpórką.

  • Waga 2,1kg.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł