Koło ratunkowe MARS ST -  Koła ratunkowe i pasy ratownicze

Koło ratunkowe MARS ST

329,00 zł brutto
267,48 zł netto

Koło ratunkowe do wykorzystania na wodach śródlądowych

Koło ratunkowe to podstawowy element wyposażenia ratownika, który nieodzownie kojarzy się z tym zawodem i jest znany nawet przez dzieci. Koła są niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki ratunkowej, statków oraz przystani wodnych. Koła ratunkowe są sprzętem o dużej wyporności, wykonanym z tworzyw sztucznych, często wypełnionych wewnątrz piankami poliuretanowymi. Dookoła koła ratunkowego znajduje się linka ułatwiająca oddanie rzutu. Koło rzucane osobie ratowanej umożliwia podjęcie poszkodowanego z wody bez konieczności opuszczania brzegu, łodzi itp.
Oferowane koło ratunkowe MARS ST jest wykorzystywane przez WOPR jako profesjonalny sprzęt ratunkowy, produkt  jest przeznaczony do używania na wodach śródlądowych - zalicza się do nich m. in. jeziora, rzeki, stawy oraz kanały.

Pomarańczowe koło ratunkowe

Intensywny kolor pomarańczowy wyróżnia koło ratunkowe na akwenie wodnym i zapewnia widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, przy niedostatecznej widoczności. Koło MARS ST wykonane zostało z wodoszczelnego polietylenu, wypełnienie pianką poliuretanową pozwala na zachowanie całkowitej sztywności. Koło ratunkowe MARS ST to standardowa wersja koła ratunkowego z białą taśmą 3M. Dookoła koła znajduje się linka pochwytowa Ø 10 mm (umocowana wokół koła). Do koła można dodatkowo dołączyć zasobnik z 25 metrami linki asekuracyjnej. Koło ratunkowe jest bardzo wytrzymałe i wysoko odporne na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych a także na eksploatację.

Koło ratunkowe od MARSEPLAST - producenta działającego na rynku tworzyw sztucznych

Produkty MARSEPLAST wytwarzane są z wysokiej jakości tworzyw w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego. Firma oferuje usługi w pełnym zakresie (od projektowania i wykonywania form do wyprodukowania wyrobu) a także kładzie szczególny nacisk na doskonalenie oferowanych usług i produktów. Zarówno koła ratunkowe MARS ST jak i boje oraz bojki ratownicze firmy MARSEPLAST są z powodzeniem wykorzystywane jako profesjonalny sprzęt ratunkowy.

Koło ratunkowe MARS ST

Średnica zewnętrzna: 75 cm
Średnica wewnętrzna: 45 cm
Grubość: 10 cm
Waga: 3,3 kg

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?