Koło ratunkowe MARS ST -  Koła ratunkowe i pasy ratownicze

Koło ratunkowe MARS ST

329,00 zł brutto
267,48 zł netto

Koło ratunkowe MARS ST

Koło ratunkowe do wykorzystania na wodach śródlądowych

Koło ratunkowe to podstawowy element wyposażenia ratownika, który nieodzownie kojarzy się z tym zawodem i jest znany nawet przez dzieci. Koła są niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki ratunkowej, statków oraz przystani wodnych. Koła ratunkowe są sprzętem o dużej wyporności, wykonanym z tworzyw sztucznych, często wypełnionych wewnątrz piankami poliuretanowymi. Dookoła koła ratunkowego znajduje się linka ułatwiająca oddanie rzutu. Koło rzucane osobie ratowanej umożliwia podjęcie poszkodowanego z wody bez konieczności opuszczania brzegu, łodzi itp.
Oferowane koło ratunkowe MARS ST jest wykorzystywane przez WOPR jako profesjonalny sprzęt ratunkowy, produkt  jest przeznaczony do używania na wodach śródlądowych - zalicza się do nich m. in. jeziora, rzeki, stawy oraz kanały.

Pomarańczowe koło ratunkowe

Intensywny kolor pomarańczowy wyróżnia koło ratunkowe na akwenie wodnym i zapewnia widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, przy niedostatecznej widoczności. Koło MARS ST wykonane zostało z wodoszczelnego polietylenu, wypełnienie pianką poliuretanową pozwala na zachowanie całkowitej sztywności. Koło ratunkowe MARS ST to standardowa wersja koła ratunkowego z białą taśmą 3M. Dookoła koła znajduje się linka pochwytowa Ø 10 mm (umocowana wokół koła). Do koła można dodatkowo dołączyć zasobnik z 25 metrami linki asekuracyjnej. Koło ratunkowe jest bardzo wytrzymałe i wysoko odporne na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych a także na eksploatację.

Koło ratunkowe od MARSEPLAST - producenta działającego na rynku tworzyw sztucznych

Produkty MARSEPLAST wytwarzane są z wysokiej jakości tworzyw w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego. Firma oferuje usługi w pełnym zakresie (od projektowania i wykonywania form do wyprodukowania wyrobu) a także kładzie szczególny nacisk na doskonalenie oferowanych usług i produktów. Zarówno koła ratunkowe MARS ST jak i boje oraz bojki ratownicze firmy MARSEPLAST są z powodzeniem wykorzystywane jako profesjonalny sprzęt ratunkowy.

Koło ratunkowe MARS ST

Średnica zewnętrzna: 75 cm
Średnica wewnętrzna: 45 cm
Grubość: 10 cm
Waga: 3,3 kg

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?