Kołowrót ratowniczy - lina średnica 6 mm 80m -  Kołowroty i liny asekuracyjne

Kołowrót ratowniczy - lina średnica 6 mm 80m

418,00 zł brutto
339,84 zł netto

Kołowrót ratowniczy - lina średnica 6 mm 80m

Kołowrót mieszczący 80m nietonącej, wytrzymałej liny o średnicy 6mm, zakończonej szelką ratowniczą

Kołowrót będzie szczególnie przydatny w ratownictwie prowadzonym na wodach otwartych oraz do wszelkiego rodzaju asekuracji. Prowadzenie działań ratowniczych na akwenach wodnych wymaga szczególnej ostrożności i wyposażenia w sprzęt zapewniający indywidualną ochronę. Gdy mowa o wszelkiej asekuracji czy zapewnieniu bezpieczeństwa ratownikom, ten kołowrót właśnie to czyni.

Lekki kołowrót ratowniczy

Lekki kołowrót ratowniczy posiada różne konstrukcje tj. drewniane, metalowe oraz plastikowe. Kołowrót służy do "magazynowania" nietonącej liny. Konserwacja polega na umyciu, oczyszczeniu z piasku, wysuszeniu i nasmarowaniu ośki przy kołowrotach metalowych.

Zalety:

• łatwość "magazynowania" potrzebnej liny

• bezproblemowe użycie

• estetyczny wygląd

Kołowrót do ratownictwa wodnego

Czasami przychodzi wezwanie do trudnej akcji, gdzie trzeba chodzić po lodzie lub udać się na głębokie wody, aby kogoś uratować. Prowadzenie działań ratowniczych na akwenach wodnych wymaga szczególnej ostrożności i wyposażenia w sprzęt zapewniający indywidualną ochronę. Gdy mowa o wszelkiej asekuracji czy zapewnieniu bezpieczeństwa ratownikom, ten kołowrót właśnie to czyni.

5 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?