• PACZKOMAT
Rękawice ochronne SZERSZEŃ - Kombinezony na osy i szerszenie

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

53,00 zł brutto
43,09 zł netto

Rękawice ochronne SZERSZEŃ 

Rękawice ochronne do usuwania gniazd owadów niebezpiecznych

Praca w rękawicach ochronnych SZERSZEŃ przy usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych przyniesie wymierne korzyści zarówno ze względu na ochronę ratownika jak i skuteczność wykonania czynności.

W szeroki zakres działań podejmowanych przez służby ratownicze wchodzi również usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów, takich jak osy lub szerszenie. Gniazda owadów często usytuowane są na wysokości, dlatego mieszkańcy o pomoc w ich usuwaniu  zwracają się właśnie do Strażaków. Działania związane z usuwaniem gniazd szerszeni wymagają zachowania szczególnej ostrożności, a podejmujący się ich strażacy powinni zostać przedtem przeszkoleni w tym zakresie. Użądlenie może być niebezpieczne – szczególnie dla osób uczulonych na jad owadów. Niezależnie od tego czy posiadamy alergię – bezwzględnie przystępując do działań musimy zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież minimalizującą negatywne skutki „starcia” z owadami. Oprócz specjalistycznego kombinezonu, warto zadbać również o wyposażenie w specjalne obuwie i rękawice ochronne.

Rękawice ochronne pięciopalcowe

Rękawice SZERSZEŃ posiadają długi mankiet zakończony gumą, zabezpieczającą przed przedostaniem się owadów do wnętrza rękawicy. Dzięki mankietowi nie musimy się już zabezpieczać różnego rodzaju taśmami klejącymi, które wcześniej były stosowane do uszczelnienia.

 • Kolor Rękawic: INNE
5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,89 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?