Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

brutto55,00 zł

netto44,72 zł

Rękawice ochronne SZERSZEŃ minimalizują ryzyko użądlenia podczas akcji polegających na usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych, takich jak osy czy szerszenie.

MS015

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Rękawice ochronne SZERSZEŃ 

W szeroki zakres działań podejmowanych przez służby ratownicze wchodzi również usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów, takich jak osoby lub szerszenie. Gniazda owadów często usytuowane są na wysokości, dlatego mieszkańcy o pomoc w ich usuwaniu  zwracają się właśnie do Strażaków.

Działania związane z usuwaniem gniazd wymagają zachowania szczególnej ostrożności, a podejmujący się ich strażacy powinni zostać przedtem przeszkoleni w tym zakresie. Użądlenie może być niebezpieczne – szczególnie dla osób uczulonych na jad owadów.

Niezależnie od tego czy posiadamy alergię – bezwzględnie przystępując do działań musimy zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież minimalizującą negatywne skutki „starcia” z owadami. Oprócz specjalistycznego kombinezonu, warto zadbać również o wyposażenie w specjalne obuwie i rękawice ochronne.

Oferowane rękawice pięciopalcowe posiadają długi mankiet zakończony gumą, zabezpieczającą przed przedostaniem się owadów do wnętrza rękawicy.

Praca w rękawicach ochronnych szerszeń przy usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych przyniesie wymierne korzyści zarówno ze względu na ochronę ratownika jak i skuteczność wykonania czynności.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :