W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Rękawice ochronne SZERSZEŃ -  Kombinezony na osy i szerszenie

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

49,20 zł brutto
40,00 zł netto

Rękawice ochronne SZERSZEŃ 

W szeroki zakres działań podejmowanych przez służby ratownicze wchodzi również usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów, takich jak osy lub szerszenie. Gniazda owadów często usytuowane są na wysokości, dlatego mieszkańcy o pomoc w ich usuwaniu  zwracają się właśnie do Strażaków.

Działania związane z usuwaniem gniazd szerszeni wymagają zachowania szczególnej ostrożności, a podejmujący się ich strażacy powinni zostać przedtem przeszkoleni w tym zakresie. Użądlenie może być niebezpieczne – szczególnie dla osób uczulonych na jad owadów.

Niezależnie od tego czy posiadamy alergię – bezwzględnie przystępując do działań musimy zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież minimalizującą negatywne skutki „starcia” z owadami. Oprócz specjalistycznego kombinezonu, warto zadbać również o wyposażenie w specjalne obuwie i rękawice ochronne.

Oferowane rękawice pięciopalcowe posiadają długi mankiet zakończony gumą, zabezpieczającą przed przedostaniem się owadów do wnętrza rękawicy. Dzięki mankietowi nie musimy się już zabezpieczać różnego rodzaju taśmami klejącymi, które wcześniej były stosowane do uszczelnienia.

Praca w rękawicach ochronnych SZERSZEŃ przy usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych przyniesie wymierne korzyści zarówno ze względu na ochronę ratownika jak i skuteczność wykonania czynności.

  • Kolor Rękawic: INNE
5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć