WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Marbo

Obecnie brak produktów od tego producenta

Marbo najwyższej jakości torby medyczne

Marbo jest polską marką z siedzibą w Starachowice, nazwa firmy pochodzi od imion jej założycieli, a jej początki sięgają lat 80. XX wieku. Od prostych toreb codziennego użytku, poprzez plecaki szkolne i turystyczne, aż po najwyższej jakości torby medyczne - tak wyglądał rozwój oferty Marbo. Firma zasłynęła szczególnie z produkcji toreb turystycznych i sportowych oraz plecaków, które charakteryzowały się doskonałą wytrzymałością, szeroką dostępnością oraz bogatą gamą kolorystyczną. W latach 90. produkty Marbo zyskały dużą popularność, można było je znaleźć w ponad 1000 sklepów i hurtowniach w całym kraju​1​.

Nowe milenium przyniosło dla firmy dynamiczny rozwój i innowacje. Rozbudowano pomieszczenia produkcyjne i magazynowe o nowo powstały budynek o powierzchni ponad 2000 m2. Wprowadzono do produkcji nowe materiały, a park maszynowy rozbudowano o maszyny renomowanej marki Dürkopp Adler​. Kolejnym przełomem była produkcja toreb medycznych. Flagowymi produktami, które przyczyniły się do sukcesu firmy na rynku polskim i zagranicznym, stały się torba medyczna TRM-2 oraz apteczka plecakowa TRM-45. 

Firma Marbo uczestniczy w targach branżowych i licznych wydarzeniach, co pomaga zwiększyć jej konkurencyjność. Oferta firmy została poszerzona o nowe modele toreb, plecaków medycznych i akcesoriów niezbędnych do pracy lekarza, ratownika medycznego czy pielęgniarki​1​. Kolejnym etapem ewolucji firmy była zmiana strategii - skupienie produkcji na torbach medycznych, a jednocześnie dążenie do ekspansji na rynki zagraniczne. Oznaczało to odejście od produkcji tornistrów, plecaków szkolnych i toreb podróżnych, na rzecz toreb medycznych​.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?