WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Matsol

Obecnie brak produktów od tego producenta

Matsol oprogramowanie dla straży pożarnej

Matsol jest firmą informatyczną z ponad 15-letnim stażem na rynku, która specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania dla firm. Jej oferta obejmuje tworzenie dedykowanych rozwiązań, dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów, co jest możliwe dzięki zaawansowanym narzędziom programistycznym i dogłębnej analizie wymagań klientów. Matsol jest autorem takich produktów jak oprogramowanie do wystawiania faktur, system sprzedaży z funkcją zarządzania magazynem, oprogramowanie dla hoteli czy system dla straży pożarnych. Produkty firmy cieszą się dużą popularnością na rynku - do tej pory sprzedano około 30 tysięcy licencji na oprogramowanie stworzone przez Matsol. Klienci cenią produkty firmy za prostotę obsługi, nowoczesny design, szybkość działania oraz stabilność i niezawodność.

mOSP obsługa Ochotniczej Straży Pożarnej

Aplikacja mOSP to zaawansowane narzędzie ułatwiające kompleksową obsługę jednostek straży pożarnych, które już teraz wspiera pracę około 700 jednostek na terenie kraju. Została stworzona we współpracy z ochotnikami z kilku OSP, dzięki czemu zawiera wszystkie niezbędne moduły dla efektywnej pracy straży pożarnych. Wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem, co gwarantuje łatwość obsługi nawet dla początkujących użytkowników.
Program oparty jest na niezawodnym systemie bazodanowym MS SQL Server, co sprawia, że doskonale nadaje się do pracy zarówno na jednym, jak i na wielu stanowiskach. Możliwe są również instalacje umożliwiające równoległą pracę przez Internet na wielu stanowiskach. Dodatkowo, mOSP oferuje elastyczność, dając możliwość rozbudowy i personalizacji wyglądu oraz funkcjonalności aplikacji według specyficznych potrzeb klienta. Oferujemy również wersję mOSP umożliwiającą obsługę wielu jednostek, np. całej gminy, co pozwala np. Komendantowi Gminnemu na monitorowanie pracy wszystkich jednostek. Cena takiej wersji zależy od ilości jednostek, jaką program ma obsłużyć.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?