Kategorie

Myjka do węży 110 - 75 - 52

brutto947,00 zł

netto769,92 zł

Myjka do węży o średnicach 110 - 75 – 52 ułatwiająca prawidłowe dbanie o węże strażackie - podstawowe narzędzie do walki z pożarami. Myjka w kolorze czerwonym.

SUP03

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Myjka do węży 110 - 75 - 52

Wąż strażacki- podstawowym narzędziem do walki z ogniem

Strażacy bardzo często muszą zwalczać pożary wywołane przez szalejący ogień. Sytuacje w wielu przypadkach powodują zagrożenie nie tylko zdrowia, ale także życia ludzkiego. W związku z czym niezmiernie ważne okazuje się natychmiastowe zareagowanie i błyskawiczne przeprowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczej. Podstawowym urządzeniem, jakie wykorzystywane jest do zwalczania pożaru jest wąż strażacki. To główne narzędzie armatury strażackiej, którego zadaniem jest pobieranie wody, a następnie używanie jej jako środka gaśniczego.

Odpowiednie dbanie o armaturę strażacką

W związku z tym, że wąż strażacki jest urządzeniem bardzo ważnym w pracy strażaka, prawidłowego dbanie o ten sprzęt okazuje się istotną czynnością wykonywaną przez strażaków. W swojej ofercie posiadamy specjalną myjkę do węży, które posiadają średnicę nominalną 110mm. Jest powszechnie używana w jednostkach ochrony przeciwpożarowej. Choć może i jest niepozorna, to również od niej zależy prawidłowe funkcjonowanie węża gaśniczego.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł