Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Nosze płachtowe M1 z pokrowcem

brutto274,29 zł

netto223,00 zł

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonej poszkodowanej osoby. Wyposażone w 10 uchwytów transportowych.

CZAR001

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Nosze płachtowe M1 (płachta ewakuacyjna) z pokrowcem

Nosze transportowe płachtowe

Przenoszenie poszkodowanych podczas działań ratowniczych nigdy nie jest łatwym zadaniem. Wszystko dzieje się w pośpiechu, ale równocześnie trzeba się upewnić, że poszkodowanemu nic się nie stanie i dotrze cały oraz zdrowy do miejsca, gdzie będzie można opatrzyć jego rany. W takich przypadkach przydają się nosze transportowe płachtowe ze specjalną kieszenią, której celem jest zapobieganie obsuwaniu się przenoszonej osoby i ewentualnemu upadkowi.

Uchwyty transportowe w noszach

Nosze oferowane przez nas są wyposażone w system taśm oraz dziesięć uchwytów transportowych, posiadających specjalne wzmocnienia, a także gumowe rączki ułatwiające trzymanie noszy przez strażaków. Już nigdy w trakcie ciężkiej akcji nikomu nosze nie wyślizgną się z ręki, a w jednostce nie trzeba będzie myć noszy godzinami – łatwo je utrzymać w czystości. Całość została wykonana z materiału dwustronnie pokrytego polichlorkiem winylu, co sprawia, że nosze są bardzo wytrzymałe i odporne na rozciąganie czy próby rozerwania, na przykład podczas przenoszenia rannego przez krzaki. Wraz z noszami w zestawie oferujemy torbę, w której można je transportować.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :