Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m -  Odciągi spalin
Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m -  Odciągi spalin
Pojedynczy odciąg spalin FLORIAN z wężęm 5m -  Wyciąg spalin

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m

6 212,00 zł brutto
5 050,41 zł netto

Wyciąg spalin - proste rozwiązanie na usuwanie spalin silnikowych

Pojedynczy wyciąg spalin to ekonomiczne i najprostsze rozwiązanie do wyciągu spalin samochodowych z garaży. Wyciąg składa się z wentylatora, węża odciągowego oraz ssawki odciągowej. Pojedyncze wyciągi spalin od firmy Norfi są proste w montażu i łatwe w obsłudze a ich konstrukcja gwarantuje długą, bezawaryjną pracę.
Norfi oferuje różne wersje wyciągów pojedynczych różniących się średnicą i typem węża odciągowego, odpornością temperaturową oraz rodzajem zastosowanej ssawki. Wąż odciągowy może być podwieszany za pomocą linki lub odkładany na półkę przykręconą do ściany. Niezaleganie węża na podłodze  pozwala na wydłużenie żywotność węża i ssawki odciągowej. Szeroka gama oferowanych, zorientowanych na klienta urządzeń pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania zarówno dla warsztatów i serwisów samochodowych, stacji kontroli pojazdów itp. a także Ochotniczych Straży Pożarnych i Zawodowych Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Systemy działają na zasadzie podciśnienia, usuwają spaliny, eliminując substancje stanowiące zagrożenie dla dróg oddechowych u źródła ich powstawania.

Wyciąg spalin pojedynczy FLORIAN

Wyciąg  zaprojektowany został z myślą o jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych, gdzie ilość wyjazdów do zdarzeń jest mniejsza a samochód musi chwilę popracować w celu napełnia układu powietrznego.  Zmniejsza ilość spalin podczas rozruchu pojazdu, planując remonty strażnic warto zastanowić się nad zakupem odciągów. 

Kompletny zestaw zawiera:

wentylator promieniowy z mocowaniem ściennym o wydajności 1450m3/h
wąż wyciągowy 5m
podwieszenie węża (półka)
ssawka wyciągowa typu A
Zestaw może zostać uzupełniony o bezpieczną ssawkę na statywie posiadającą regulację wysokości, kąta nachylenia ssawki oraz w przypadku ssawki dla pojazdów ciężarowych regulację głębokości wsunięcia ssawki pod podwozie. Koszt  - 740zł
Koszt dostawy - 246zł

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE FLORIAN 
Średnica węża 150 mm (6")
Długość węża 5 m
Typ ssawki aluminiowa z kluczem mocującym
Wentylator 0,75 kW
Napięcie 3 x 400 V, 50 Hz
Podwieszenie węża półka

5 / 5
(3 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 300,46 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?