WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Padtex

Obecnie brak produktów od tego producenta

Padtex stawia na jakość

Padtex Insulation SIA to jedno z czołowych przedsiębiorstw produkujących wyroby z włókna szklanego na terenie krajów bałtyckich. Siedziba firmy znajduje się w Valmierze na Łotwie, a zakres jej działalności rozciąga się na cały świat. Padtex Insulation SIA jest najbardziej znane z produktów związanych z izolacją techniczną oraz odpornością na ogień. Pracuje dla branż energetycznej, motoryzacyjnej, morskiej oraz budowlanej.

W swojej ofercie, firma tworzy produkty o wysokiej wartości i jakości dla swoich klientów, wykorzystując do tego zrównoważone, konkurencyjne oraz innowacyjne rozwiązania, które pomagają w redukcji zużycia energii i zapewniają bezpieczeństwo środowiska.

W portfolio Padtex Insulation SIA znajdują się:

  • Koce przeciwpożarowe do samochodów
  • Izolacje termiczne
  • Koce spawalnicze i bariery dymowe
  • Rozwiązania filtracyjne

Dla Padtex Insulation SIA innowacje są kluczowe, dlatego firma korzysta z nowych technologii i urządzeń w codziennych operacjach. Jest to przedsiębiorstwo, które nieustannie się rozwija i doskonali, aby dostarczać swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania.

Znaczącym elementem produkowanych artykułów są różne tkaniny z włókna szklanego, które są wkładane do produktów. Firma tworzy produkty niszowe, dlatego każdy z nich jest opracowywany indywidualnie, dostępny w różnych rozmiarach i z różnymi nadrukami, zgodnie z instrukcjami i specyfikacjami technicznymi klientów.

Firma wierzy, że jakość ich produktów odzwierciedla podejście do codziennych obowiązków i całego przedsiębiorstwa. Padtex Insulation SIA dokłada wszelkich starań, aby służyć swoim klientom i partnerom. Największym atutem firmy jest jej zespół, dlatego firma dba o to, aby jej pracownicy byli zadowoleni z pracy, dzięki czemu razem mogą tworzyć najlepsze rozwiązania dla potrzeb klientów.

Firma nieustannie i systematycznie poprawia jakość procedur wewnętrznych, co zapewnia skuteczne zarządzanie operacjami i oszczędza zasoby. Padtex Insulation SIA dąży do najwyższej jakości bez względu na to, co wykonuje.

Płachty gaśnicze wielokrotnego użytku

Padtex oferuje najbardziej efektywne i bezpieczne rozwiązanie do kontroli rozprzestrzeniania się pożaru we wszystkich rodzajach pojazdów z różnymi silnikami. Koce przeciwpożarowe dla samochodów są zaprojektowane do zatrzymania każdego pożaru auta, ale z szczególnym naciskiem na tłumienie pożarów samochodów elektrycznych . Dzięki wiedzy, umiejętnościom technicznym i zdolnościom produkcyjnym, Padtex jest w stanie stworzyć koc przeciwpożarowy o dowolnym rozmiarze.

Charakterystyka kocy przeciwpożarowych obejmuje kontrolę wszelkiego rodzaju pożarów samochodowych w ciągu kilku sekund. To bezpieczne rozwiązanie radzi sobie z ogniem w samochodach elektrycznych, hybrydowych, jak i z silnikami spalinowymi. Jest odpowiednie dla wszystkich pojazdów, w tym SUV-ów. Koc jest dostarczany w eleganckim torbie lub szafce do montażu na ścianie, a jego najwyższej klasy wersja może być używana wielokrotnie. 

Korzyści z korzystania z kocy przeciwpożarowych Padtex to przede wszystkim fakt, że nic nie przechodzi przez koc – ani ogień, ani toksyczne gazy. Jest to proste, szybkie, efektywne i bezpieczne rozwiązanie do kontroli rozprzestrzeniania się ognia w pojazdach. Celem koca przeciwpożarowego jest znaczne ograniczenie szkód powodowanych przez dym na budynkach i innych pojazdach, zapobieganie rozprzestrzenianiu się ognia (na przykład na otaczające pojazdy) oraz jak najszybsze ugaszenie pożaru.
Koc posiada potwierdzoną testami producenta skuteczność izolowania pożarów aut. Płachta gaśnicza SPG jest uniwersalnym narzędziem w walce z pożarami samochodów. Posiada wysoką skuteczność izolowania pożarów aut hybrydowych i elektrycznych, a także instalacji fotowoltaicznych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?