Parawan ochronny GT020 - Parawany
Parawan ochronny GT020 - Parawany
Parawan ochronny GT020 - Parawany dla Straży Pożarnej lub Policji

Parawan ochronny GT020

1 505,00 zł brutto
1 223,58 zł netto
Napis:
Kolor parawanu:
Rozmiar parawanu:

Parawan strażacki ochronny GT020 firmy PROTEKT - nieocenione wsparcie dla służb ratowniczych

Parawan strażacki ochronny GT020, produkowany przez firmę PROTEKT, to innowacyjny produkt i niezbędne narzędzie podczas akcji ratowniczych. W poniższym tekście przedstawiamy specyfikację parawanu GT020 oraz jego zastosowania w służbach strażackich.

Specyfikacja parawanu strażackiego ochronnego GT-020

Parawan strażacki GT020 łączy w sobie lekkość, funkcjonalność i wytrzymałość, dzięki swojej precyzyjnie opracowanej specyfikacji:

 1. Waga: Parawan GT020 waży jedynie 11,3 kg, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i szybko można go przemieszczać podczas akcji ratowniczych.
 2. Wymiary segmentu: Każdy z czterech segmentów parawanu GT020 ma wysokość 180 cm, co zapewnia skuteczną ochronę dla strażaków.
 3. Liczba segmentów: Produkt składa się z 4 segmentów, które można łączyć ze sobą, tworząc dłuższą osłonę lub używać oddzielnie, w zależności od potrzeb.
 4. Wersja z nadrukiem: GT020 dostępny jest również w wersji z nadrukiem, co umożliwia personalizację parawanu i umieszczenie na nim logo jednostki straży pożarnej.
 5. Stelaż: Stelaż parawanu GT020 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i włókno szklane, co zapewnia jego wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie.
 6. Poszycie: Kolor czerwony poszycia parawanu GT020 zwiększa jego widoczność oraz pozwala na lepsze zintegrowanie z innym sprzętem.

Zastosowania parawanu strażackiego ochronnego GT020 w służbach ratowniczych

 1. Wypadki komunikacyjne: Podczas akcji ratowniczych związanych z zdarzeniami drogowymi, parawan GT020 może służyć jako bariera ochronna, osłaniając miejsce zdarzenia (często osoby ranne i zabite) od ruchu ulicznego, co zwiększa bezpieczeństwo zarówno ratowników, jak i uczestników ruchu drogowego.
 2. Akcje chemiczne i ekologiczne: W przypadku interwencji związanych z wyciekami substancji chemicznych czy skażeniem środowiska, parawan GT020 może być używany jako osłona, która zabezpiecza teren akcji oraz chroni personel przed szkodliwymi substancjami i promieniowaniem.
 3. Akcje poszukiwawcze: Parawan GT020 może być wykorzystany jako osłona przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy śnieg, podczas akcji poszukiwawczych w trudnych warunkach terenowych i pogodowych.
 4. Strefy kontroli i zabezpieczenia: Parawan GT020 może być również używany do tworzenia stref kontroli i zabezpieczenia wokół miejsca zdarzenia, co pozwala na utrzymanie porządku oraz kontrolowanie dostępu osób niepowołanych.

Idealny parawan ochronny do zasłaniania ofiar wypadków

Podsumowując, parawan strażacki ochronny GT020 dostępny w sklepie Strefa998 to niezbędny element wyposażenia służb ratowniczych, który zapewnia ochronę, bezpieczeństwo i wsparcie podczas różnych rodzajów interwencji. Jego lekkość, funkcjonalność i wytrzymałość wynikające ze specyfikacji technicznej sprawiają, że ten produkt jest idealnym rozwiązaniem dla strażaków i ratowników, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu w trudnych sytuacjach.

Konstrukcja parawanu
Parawan posiada uchwyt pomocniczy, który wspomaga jego rozłożenie. Cała konstrukcja opiera się na specjalnie wzmocnionych przegubach aluminiowych. Dodatkowo parawan posiada wzmocnione kijki stelaża z włókien szklanych. Dla lepszej stabilności, na dole zostały zamocowane specjalne stopki, które zapobiegają przed jego przewróceniem. Stopki wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo. Parawan posiada również specjalne odblaskowe taśmy, które wpływają na jego widoczność w nocy. Opcjonalnie parawan można wyposażyć w napis „policja”, „straż”.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?