Lista produktów marki Peli

Aktywne filtry

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy

PELI TM 9430 Przenośny system oświetleniowy wyposażony w 24-diodowy reflektor oraz krótki zintegrowany maszt, który można ustawić na wysokość do 82 cm.

Cena 5 355,00 zł

PELI TM 9490 Najaśnica akumulatorowa

Najaśnica PELITM 9490 została wyposażona w bardzo długi maszt teleskopowy o długości 180 cm!, wytrzymały moduł świetlny LED ma żywotność ponad 50.000 godzin.

Cena 6 512,00 zł

Przenośny system oświetleniowy PELI TM 9460

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9460 pozwala na skuteczne i szybkie oświetlenie terenu akcji. Zestaw może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych.

Cena 12 445,00 zł

PELI TM 9480 Przenośny system oświetlenia

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9480 sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych gdy jest potrzeba szybkiego oświetlenia pola prowadzonych działań ratowniczych.

Cena 5 210,00 zł

Latarka inspekcyjna PELI 2315

Latarka Peli 2315: mocne światło LED, trwała konstrukcja, zasięg 75 m, 6-godzinny czas pracy. Certyfikat ATEX. Gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności

Cena 138,00 zł

PELI TM Latarka 3315 STREFA 0 ATEX

Latarka PELITM 3315 STREFA 0 ATEX jest wytrzymała i bardzo poręczna. Latarka generuje skupioną wiązkę światła o mocy 110 lumenów. Możliwość instalacji na hełmie

Cena 307,50 zł

PELI TM 3715 Latarka STREFA 0 ATEX

Latarka kątowa PELITM 3715 STREFA 0 ATEX posiada wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii. W tym modelu źródłem światła jest diodowy moduł świetlny.

Cena 869,00 zł

Peli TM 2460 StealthLite LED

Latarka PeliTM  wykonana z najlepszej jakości komponentów przeznaczona dla służb mundurowych do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Cena 869,00 zł

Firma Peli Products

Peli™ Products jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanego oświetlenia przenośnego a także wydajnych skrzyń ochronnych. Produkty powstają w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Z oferty Peli korzystają branża lotnicza, przemysłowa, naukowa oraz Strażacy, Policjanci i wojskowi. Produkty Peli są budowane zgodnie z najwyższymi i najbardziej wymagającymi standardami.

Oświetlenie Peli dla Straży Pożarnej

Peli wprowadza innowacje w produktach, które są przeznaczone dla Strażaków. Produkty opracowane zostały w oparciu o współpracę ze Strażakami co pozwoliło na poznanie taktyki i dalej stworzenie oświetlenia najbardziej użytkowego, charakteryzującego się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością w trudnych warunkach występujących podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Za sprawą użytych przez Peli do produkcji materiałów (ABS, polipropylen, poliwęglan) - oświetlenie dla Straży Pożarnej posiada bardzo wysoką odporność na wstrząsy, uderzenia oraz na działanie różnych środków chemicznych. Najbardziej wymaganą zaletą oświetlenia Peli jest doskonała jasność świecenia. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprzęt Peli generuje mocne i dobrze skupione snopy światła, które umożliwiają bardzo dobrą widoczność w ciemności a także przenikają przez dym, deszcz i mgłę. W naszym sklepie oferujemy latarki, szperacze oraz przenośne systemy oświetlenia Peli.

Latarki PELI dla profesjonalistów

Bez względu na rodzaj źródła światła (ksenon, dioda, halogen), wszystkie latarki Peli, zarówno latarki kątowe jak i latarki ręczne posiadają doskonałą intensywności wiązki świetlnej umożliwiającą penetrację dymu. Mocowania do hełmów Peli umożliwiają montaż całej gamy latarek, zapewniając oświetlenie bez użycia rąk.
Potężne latarki – szperacze Peli sprawdzą się podczas pracy w terenie i trudnych warunkach np. podczas akcji poszukiwawczych. Mają dużą wytrzymałość, a mocna, skupiona wiązka światła pozwoli na satysfakcjonujące oświetlenie danego obszaru. 

Peli najaśnice, latarki Peli™

Systemy zdalnego oświetlenia terenu firmy Peli to kompletne rozwiązanie oświetleniowe dla służb ratowniczych ale też do zastosowań przemysłowych i lotniczych. Przenośne systemy oświetleniowe Peli mogą być wykorzystywane podczas wszystkich działań prowadzonych po zmroku lub na obszarze niedostatecznie oświetlonym szczególnie tam, gdzie nie istnieje możliwość podłączenia sprzętu oświetleniowego do zasilania sieciowego.  Dostępne w naszej ofercie przenośne, akumulatorowe zestawy oświetleniowe Peli są stworzone do pracy w ciężkich warunkach.

Peli – profesjonalne oświetlenie ATEX

Peli Products od ponad czterdziestu lat produkuje zaawansowane systemy oświetleniowe posiadające najwyższe Certyfikatami Bezpieczeństwa. Oświetlenie Peli ATEX zapewnia pełną zgodność z przepisami i normami - są zbudowane z najwyższej jakości materiałów i zgodnie z najnowszą dyrektywą ATEX (2014/34/UE), przyjętą przez UE dla produktów przeznaczonych do użytku w środowisku potencjalnie wybuchowym. Odpowiednio zatwierdzone latarki mają kluczowe znaczenie podczas pracy w niebezpiecznym lub potencjalnie zagrożonym środowisku. Latarki Peli ATEX certyfikowane są wyłącznie przez jednostki notyfikowane ATEX, są one wykonane z twardych materiałów antystatycznych i posiadają ochronę przed wnikaniem wody i pyłu IP54. Tak jak pozostałe produkty marki Peli posiadają wysoką wydajność i zdolność skutecznego oświetlania przestrzeni roboczej. Każde oświetlenie Peli certyfikowane przez ATEX posiada nadrukowany na korpusie kod informujący, w jakiej strefie można je bezpiecznie używać bez ryzyka wybuchu. W ofercie Peli znajdziemy dwadzieścia modeli latarek z certyfikatem ATEX dla obszarów strefy 0 i 1, wybrane modele znajdziecie Państwo w ofercie sklepu Strefa998.pl

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?