Lista produktów marki P&H Hartmann

Obecnie brak produktów od tego producenta

Panowie Zdeněk Pavliš i Jaroslav Hartmann rozpoczęli swoją działalność gospodarczą jako jednoosobowi przedsiębiorcy w 1990 roku. Już rok później, w 1991, rozpoczęli produkcję sprzętu przeciwpożarowego. Firma Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. została założona w 1994 roku.

Stopniowo rozwijaliśmy własne zaplecze produkcyjne, które ściśle współpracuje z naszym zakładem narzędziowym. Podstawą naszego programu produkcyjnego są systemy hydrantów przeciwpożarowych, armatura pożarnicza oraz akcesoria do sieci przeciwpożarowych. Nie zapominamy również o produkcji w naszym zakładzie narzędziowym, gdzie produkujemy narzędzia takie jak proste narzędzia, matryce i formy do wtrysku gumy, tworzyw sztucznych i ciśnieniowego odlewu aluminium.

W 1999 roku otworzyliśmy nową fabrykę w Týniště nad Orlicí, gdzie za pomocą doświadczenia naszego zespołu specjalistów i najnowszych technologii produkujemy węże przeciwpożarowe. Obecnie większość z nich jest produkowana na maszynach do plecenia zaprojektowanych i wyprodukowanych w naszej macierzystej firmie, Pavliš a Hartmann s.r.o. w Chvaletice.

Miesięczna produkcja węży wynosi około 100 km, węże akcyjne stanowią 20% wszystkich węży.

Działalność firmy została dalej rozwinięta na początku 2004 roku, włączając w to następujące trzy projekty: Zakład mieszania gumy, linia procesowa do produkcji gumowej wyściółki węża pożarniczego oraz remont budynku zakładu mieszania gumy. Projekty te zostały zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego Przemysł i Przedsiębiorstwa i zostały sfinansowane ze środków UE. Projekty te zostały zrealizowane w latach 2005-2006.

Mała linia do mieszania i nasze korzystne warunki rozwoju pozwalają na opracowywanie i realizację zamówień od 5 do 42 kg na ładunek. Roczna nominalna pojemność urządzenia wynosi 1500 ton. Zakład gumowy, certyfikowany w 2005 roku, od tego czasu pracuje w pełni zgodnie z wymaganiami EN ISO 14 001:2004, a od 2006 roku z normą CSN EN ISO 9001:2001.

Dalszy dynamiczny rozwój firmy jest gwarantowany przez nasz stabilny zespół wysoce wykwalifikowanego personelu. Nasze maszyny i narzędzia są ciągle modernizowane, aby zaspokoić rosnące wymagania naszych partnerów biznesowych i klientów w zakresie doskonałości technicznej i wysokiej jakości naszych produktów. Wysiłki te są dobrze udokumentowane przez fakt, że nasze produkty były w stanie zdobyć wymagające rynki zagraniczne.

Nieustannie dążymy do doskonałości, inwestując w najnowsze technologie i szkoląc nasz zespół, aby sprostać wyzwaniom przyszłości. Nasza misja polega na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa przeciwpożarowego na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej ważnej misji i nieustannie dążymy do bycia liderem w naszej branży.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?