W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Worek 25kg - 500szt -  Plandeki, worki, OC

Worek 25kg - 500szt

338,25 zł brutto
275,00 zł netto

Worek 25kg - 500szt

Worek na piasek

Worki powodziowe służą do zabezpieczania mienia lub  wzmacniania wałów powodziowych w awaryjnej sytuacji związanej z grożącym zalaniem lub podtopieniem. Woda jest żywiołem ciężkim do zatrzymania a stan okalających cieki wodne wałów powodziowych nie zawsze jest idealny. Duży napór wody może doprowadzić do ich przerwania. Realnym jest również zagrożenie lokalnych podtopień w przypadku przedłużających się, intensywnych opadów deszczu. Jednostki PSP i OSP powinny być przygotowane na takie zdarzenia i zaopatrzone w odpowiednią liczbę worków na piasek.

Sprzęt kryzysowy

Worki na piasek zaliczają się do sprzętu kryzysowego wykorzystywanego do zabezpieczenia mienia przy nagłych miejscowych zagrożeniach takich jak powodzie czy  podtopienia. Należy się do niego przygotować, chociażby poprzez zaopatrzenie w sprzęt przeciwpowodziowy, jakim są np. worki powodziowe. 

Specyfikacja produktu

Dostępne kolory: biały
Wymiar:  50 x 80 cm
Ładowność:  25-30 kg

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć