Podkrzesywarka Stihl HT 103 - Podkrzesywarki

Podkrzesywarka Stihl HT 105

4 149,00 zł brutto
3 373,17 zł netto

Podkrzesywarka Stihl HT 105

Profesjonalna podkrzesywarka na wysięgniku Stihl HT 105 1,05 kW/1,4 KM, 4-MIX


Lekka i kompaktowa podkrzesywarka do zastosowań w sadownictwie i prac przy pielęgnacji drzew wyposażona w silnik 4-MIX® z systemem łatwego uruchamiania oraz przekładnię z praktyczną nakrętką pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem. Dzięki zastosowaniu piły łańcuchowej 1/4"-PM3 zoptymalizowano wydajność cięcia.

Podkrzesywarki STIHL

Dzięki pilarkom na wysięgniku STIHL uzyskujemy możliwość okrzesywania, pielęgnacji i prześwietlania koron drzew z poziomu ziemi. Narzędzia zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy.

Wysięgnik teleskopowy

Zastosowanie lekkiego wysięgnika teleskopowego  o przekroju prostokątnym pozwala na uzyskanie dużej ergonomii i sztywności urządzenia. Długość całkowita wynosi 270 – 390 cm.

Wyposażenie seryjne

Silnik STIHL 4-MIXSilnik 4-MIX: Nagrodzona innowacja STIHL. Pierwszy silnik 4-suwowy STIHL smarowany mieszanką paliwowo-olejową. Łączy zalety silników 2- i 4-suwowych. Emisja spalin zredukowana do 80% w stosunku do porównywalnego silnika 2-suwowego. Przyjemne brzmienie. Optymalny moment obrotowy.

Boczny napinacz łańcucha
Boczny napinacz łańcucha umożliwiający wygodne napinanie łańcucha.

Wysięgnik teleskopowy
Praktyczny wysięgnik teleskopowy, który można wydłużyć w zakresie 2,70 m do 3,90 m, umożliwia bezproblemowe przycinanie gałęzi z poziomu ziemi do wysokości 5 m.

Praktyczny korek oleju
Specjalne zamknięcie umożliwiające szybkie, nieskomplikowane otwarcie i zamknięcie korka bez potrzeby użycia narzędzi.

Uchwyt wielofunkcyjny
Wszystkie elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie wielofunkcyjnym. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

System antywibracyjny
Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej.Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

Automatyczna dekompresja
System dekompresyjny wydłuża czas otwarcia zaworów w fazie rozruchu silnika. Powoduje to automatycznie znaczną redukcję nakładu sił potrzebnych do pociągnięcia linki rozrusznika.

Ręczna pompa paliwowa
Dodatkowa pompa paliwowa została zintegrowana w gaźniku i umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika jeszcze przed uruchomieniem urządzenia poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Pas nośny
Pasy nośne STIHL z miękką wyściółką znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów.

Więcej na temat podkszesywarek przeczytać można na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu.

 • Waga: 7,22
 • Moc kW/KM: 1,05/1,4
 • Pojemność skokowa cm³: 31,4
 • Poziom mocy akustycznej dB(A): 106
 • Podziałka piły łańcuchowej: 1/4 " P
 • Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²: 4,3
 • Poziom ciśnienia akustycznego dB(A): 89
 • Długość całkowita w cm: od 270 do 390 z zestawem tnącym
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,89 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?