WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki POK

Obecnie brak produktów od tego producenta

POK wiedza i jakość

POK to rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1976 roku, które zdobyło globalne uznanie dzięki swojej wiedzy specjalistycznej i jakości produktów. Jest to jedno z najbardziej uznanych europejskich przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji sprzętu przeciwpożarowego. Przez ostatnie 40 lat, zespoły POK wykazały swoje zaangażowanie w innowacje produktowe, jakość obsługi i zadowolenie klienta z jednym celem - dostarczanie narzędzi i rozwiązań dla strażaków, którzy ratują życie. To jest etos POK.

POK nie tylko dla straży

Firma POK generuje obroty na poziomie około 17 milionów euro, sprzedając ponad 300 000 produktów rocznie, z czego prawie 60% jest eksportowanych. Oprócz tworzenia produktów i technologii dla straży pożarnej, POK tworzy również specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu naftowego, gazowego i jądrowego, a także dla innych sektorów, takich jak: przemysł lotniczy, stoczniowy, recyklingu, budownictwo, transport oraz oczywiście siły zbrojne.

POK ma pełną kontrolę nad cyklem "życia" swoich produktów: od projektu, przez transformację, montaż, testowanie, magazynowanie po wysyłkę. Każdy proces produkcyjny jest wspierany przez silną współpracę pomiędzy zespołami technicznymi i serwisowymi firmy w celu produkcji szerokiej gamy produktów najwyższych standardów bez kompromisów dotyczących produktów "szytych na miarę", zaprojektowanych dla konkretnych potrzeb klienta.

W departamencie rozwoju produktów POK działa 10 wysoce wykwalifikowanych inżynierów, którzy nieustannie pracują nad wprowadzaniem na rynek nowych prototypów. POK korzysta z jednego z najbardziej zaawansowanych zakładów produkcyjnych w swojej branży, który jest w pełni wyposażony w flotę 24 maszyn CNC, produkujących ponad 600 000 części rocznie.

Fabryka jest połączona z unikalnym poligonem testowym, zaprojektowanym w celu gwarantowania wymaganego poziomu wydajności produktów i zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników: 100% wszystkich prądownic i ponad 95% produktów POK jest testowanych przed wysyłką.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?