WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Zapach do samochodu - w kształcie ubrania specjalnego z napisem STRAŻ
Zapach do samochodu STRAŻ
Zapach do samochodu - w kształcie ubrania specjalnego z napisem STRAŻ

Zapach do samochodu STRAŻ

9,90 zł brutto
8,05 zł netto

Zawieszka zapachowa do samochodu w kształcie ubrania specjalnego strażackiego to wyjątkowy akcesorium, które łączy w sobie funkcjonalność i symboliczne znaczenie. Przeznaczona dla tych, którzy cenią odwagę, poświęcenie i heroizm strażaków, ta oryginalna zawieszka jest nie tylko praktycznym dodatkiem, ale również hołdem dla tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa.

Zapach "New Car" - Świeżość i Nowoczesność na Pokładzie

Wybór zapachu "New Car" dla tej zawieszki to idealne odzwierciedlenie nowości i czystości, które kojarzą się z pierwszymi momentami spędzonymi w nowym samochodzie. Subtelny, ale wyraźny aromat wnosi do wnętrza pojazdu uczucie porządku i świeżości, przypominając o nowych początkach i nieograniczonych możliwościach, które niesie ze sobą droga przed nami. To zapach, który z łatwością odświeża i transformuje przestrzeń, sprawiając, że każda podróż, nawet ta najkrótsza, staje się bardziej przyjemna.

Idealny Dodatek dla Szanujących Strażaków

Ta zawieszka zapachowa jest idealnym wyborem dla osób, które mają osobiste powiązania ze strażą pożarną, admirują pracę strażaków lub po prostu chcą mieć przy sobie element, który przypomina o ważnych wartościach. Może stanowić doskonały prezent, symbol wdzięczności, lub po prostu elegancki i znaczący dodatek do wnętrza samochodu.

Podsumowując, zawieszka zapachowa do samochodu w kształcie ubrania specjalnego strażackiego z zapachem "New Car" to nie tylko sposób na odświeżenie wnętrza pojazdu, ale także wyraz szacunku i pamięci o ludziach, którzy każdego dnia ryzykują życie, aby chronić nas przed ogniem. Jest to mały, ale znaczący gest, który łączy miłość do samochodów z głębokim uznaniem dla heroizmu strażaków.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?