Kategorie

Prądownica pianowa S - 2 (PP-2)

brutto910,20 zł

netto740,00 zł

Zadaniem Prądownicy pianowej S - 2 (PP-2) jest wytwarzanie piany ciężkiej. Obudowa wykonana z lekkiego z aluminium z dodatkowymi wzmocnieniami. Model z zaworem.

ENP043

Nowy produkt

CNBOP

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Prądownica pianowa S - 2  (PP-2)

Budowa prądownicy pianowej S-2 PP2 z zaworem

Prądownica pianowa jest zakończeniem gaśniczej linii wężowej. Cała obudowa wykonana została ze stopów aluminium AGS T5. Dzięki temu, że stop ten jest stosunkowo nowy i niezwykle lekki, prądownica jest łatwa w przenoszeniu. Posiada dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą wystąpić, a także chemicznymi. Ochrona wynika z anondowania utwardzającego na głębokość 50µ, impregnacji teflonem (PTFE), a także farby poliestrowej. Śruby, które wchodzą w skład prądownicy, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Cała oś jest wykonana z brązu, a uszczelki są nitrylowe.

Do czego służy prądownica pianowa S-2 PP2?

Prądownica pianowa jest zakończeniem gaśniczej linii wężowej. Ma za zadanie wytwarzać pianę ciężką. Dokonuje tego za pośrednictwem syntetycznych oraz proteinowych pianotwórczych środków gaśniczych. Liczba całkowitego spienienia wynosi poniżej 20. Prądownica pianowa została wyposażona w zawór odcinający, rurę wylotową wykonaną ze stali kwasoodpornej oraz poręcznego uchwytu.

Specyfikacja produktu

Wlot - 52
Przepływ [l/min] - 200
Długość [mm] - 985
Szerokość [mm] - 131
Wysokość [mm] - 98
Masa [kg] - 3,10

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :