CESTUS DEEP III PRO to wyjątkowe rękawice ochronne przeznaczone dla użytkowników pracujących w trudnych i wymagających warunkach

">

Kategorie

Nakładka do piany ciężkiej do prądownicy G-Force

brutto1 205,40 zł

netto980,00 zł

Prezentujemy Nakładki do wytwarzania piany ciężkiej, usprawniające działanie prądownicy G-Force. Możliwość regulowania kąta z poziomu znacznika.

FIRE022

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Nakładka do piany ciężkiej do prądownicy G-Force

Prądownica G-Force

Prądownica G-Force jest jednym z pierwszych urządzeń dostępnych na rynku, które zostały wyposażone w specjalny zawór ślizgowy. Dotychczas tego typu urządzenia były wyposażone w zawór kulowy. Prądownica G-Force wyróżnia się płynnym działaniem, a także niczym niezaburzonym przepływem. W sposób bezpośredni znajduje to odzwierciedlenie w parametrach- między innymi dotyczy długości rzutu wody. W przeciwieństwie do innych prądownic, głowica nie została wyposażona w turbinkę. Za pomocą laserowo wyciętych stalowych zębów następuje rozdrobnienie kropelek. Co więcej, posiada specjalną nasadkę, która została solidnie nakręcona na obrotowy króciec.

Dodatkowa nakładka

Standardem w tego typu urządzeniach jest wyprofilowana rączka pistoletowa. Prądownicę G-Force można jednak wyposażyć w dodatkowe elementy. Zalicza się do nich między innymi nakładka, która w dużym stopniu usprawnia działanie prądownicy. W naszej ofercie znajduje się bowiem nakładka, która służy do wytwarzania piany ciężkiej. Kąt może być regulowany z pozycji znacznika.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :