W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Prądownica pianowa S - 2  (PP-2) bez zaworu -  Prądownice pianowe, nakładki

Prądownica pianowa S - 2 (PP-2) bez zaworu

746,61 zł brutto
607,00 zł netto

Prądownica pianowa S - 2  (PP-2) bez zaworu

Konstrukcja prądownicy pianowej S-2 PP2

Prądownica pianowa jest zakończeniem gaśniczej linii wężowej. Cała konstrukcja została wykonana ze stopu aluminium AGS T5. Jest to stop niezwykle lekki i stosunkowo nowy. Prądownica została wyposażona w specjalną ochronę przed mogącymi wystąpić uszkodzeniami mechanicznymi, a także chemicznymi. Ochrona wynika z anondowania utwardzającego na głębokość 50µ oraz impregnacji teflonem (PTFE), a także farby poliestrowej. Wszystkie śruby, jakie wchodzą w skład prądownicy pianowej zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Oś z kolei z brązu, natomiast uszczelki są nitrylowe.

Zastosowanie prądownicy pianowej S-2 PP2

Prądownica pianowa S-2 PP2 ma za zadanie wytwarzać pianę ciężką za pomocą syntetycznych oraz proteinowych pianotwórczych środków gaśniczych. Całkowita liczba spienienia wynosi poniżej 20. Wyprodukowana została w ramach systemu jakości ISO 9001. Prądownica posiada specjalną nasadę przyłączeniową o rozmiarze 52 oraz rurę wylotowa.

Specyfikacja produktu

Wlot - 52
Przepływ [l/min] - 200
Długość [mm] - 748
Szerokość [mm] - 184
Wysokość [mm] - 98
Masa [kg] - 2,70

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć