W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Prądownica sportowa - HS -  Prądownice sportowe

Prądownica sportowa - HS

381,30 zł brutto
310,00 zł netto

Prądownica sportowa - HS

Informacja o produkcie

Prądownicą znajduje się na zakończeniu linii gaśniczej a jej zadaniem jest odpowiednie formowanie prądu wodnego - wytwarzanie strumienia wody zwartego lub rozproszonego.
Prądownice sportowe wykorzystywane są w poszczególnych konkurencjach takich jak pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza i pożarnicze ćwiczenia bojowe.
Prądownica sportowa HELLSPORT jest niezwykle mobilna, jej masa wynosi niecałe 0,5 kg (bez złączki). Prądownica wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka. Produkt przeznaczony do przeprowadzanych konkurencji na zawodach strażackich.

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Specyfikacja produktu

 Max. ciśnienie: 1,6 MPa
 Waga (bez złączki): 405 g
 Długość: 400 mm
 Materiał: aluminium
 Pyszczek: 12,5 mm
4,3 / 5
(4 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć