WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki PROTEKT

Aktywne filtry

Parawan ochronny GT020

Parawan ochronny GT020 przeznaczony dla Straży Pożarnej lub Policji wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne.

Cena 1 505,00 zł

Parawan ochronny GT040

Parawan GT040 wykorzystywany jest do zabezpieczania terenu podczas działań ratowniczych. Zastosowanie segmentów sprawia, że parawan staję się bardzo funkcjonalny.

Cena 2 216,00 zł

Parawan ochronny GT030

Parawan GT030 wykorzystywany jest głównie podczas zabezpieczania zdarzeń. Jego konstrukcja pozwala szybko i w łatwy sposób rozłożyć parawan. 

Cena 1 738,00 zł

Parawan ochronny GT050

Parawan GT050 wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń, w których mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi. W zestawie torba transportowa oraz pokrowiec.

Cena 1 187,00 zł

Sprzęt strażacki i ratunkowy PROTEKT

Firma PROTEKT została założona w 1989 roku a jej siedziba mieści się w Łodzi. PROTEKT zajmuje się produkcją urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy, oferuje składniki indywidualnego sprzętu wysokościowego - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa i linki bezpieczeństwa oraz stałe systemy asekuracyjne. Produkty firmy PROTEKT wykorzystywane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych, w arborystyce oraz w ratownictwie. Wszystkie urządzenia PROTEKT podlegające certyfikacji posiadają europejskie certyfikaty i są oznaczone znakiem CE. Od blisko 30 lat PROTEKT kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i komfort użytkowania produktów a profesjonalne zaplecze badawcze i produkcyjne zapewniają zachowanie najwyższych standardów jakościowych, jednak nadal w atrakcyjnych cenach.

Urządzenia i systemy PROTEKT

Produkty firmy PROTEKT takie jak szelki bezpieczeństwa dostępne w różnych rozmiarach, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, podpinki oraz pasy bojowe jak również stałe systemy asekuracyjne wykorzystywane są głównie w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Realizowanie zadań podczas akcji Straży Pożarnej i innych służb ratowniczych wymaga wyposażenia w sprzęt, zapewniający bezpieczeństwo zarówno ratownikom jak i osobom poszkodowanym. Trudne warunki pracy wymuszają stosowanie wyposażenia strażackiego, któremu można zaufać.  Urządzenia przeznaczonych do pracy wymagającej asekuracji i zabezpieczeń marki PROTEKT podnoszą poziom bezpieczeństwa ratowników, są niezawodne i wygodne w użytkowaniu - idealnie dostosowane do wysokich wymagań odbiorców.

Sprzęt ewakuacyjny, namioty, parawany i płotki odgradzające PROTEKT

W trakcie akcji ratowniczej Strażacy mogą znaleźć się w sytuacji wymagającej wyniesienia osoby poszkodowanej ze strefy zagrożenia w celu udzielania dalej idącej pomocy.  Jeżeli poszkodowany nie może samodzielnie wydostać się z zagrażającego jego bezpieczeństwu miejsca i potrzebuje wsparcia, z pomocą przyjdzie sprzęt oraz nosze ewakuacyjne firmy PROTEKT. Konstrukcja produktów PROTEKT jest dostosowana do wielu sposobów transportu a wykonanie z mocnych materiałów zagwarantuje powodzenie akcji ewakuacyjnej. W ofercie PROTEKT znajdziemy m. in. tradycyjne nosze ręczne a także nosze stalowe, które można podwieszać pod śmigłowcem. Sprzęt uzupełniają produkty tekstylne przeznaczone do wydzielania strefy pracy czy do ochrony poszkodowanych po ewakuacji, taki jak płotki czy parawany ochronne. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl. oferujemy szeroki wybór parawanów ochronnych producenta. Parawany PROTEKT mogą zostać wykorzystane do wygrodzeń i zasłaniania obiektów podczas zdarzeń drogowych, klęsk żywiołowych itp. Za ich pomocą oznakujemy również miejsce akcji. Wykorzystując parawan PROTEKT do  osłony miejsca wypadku zapewnimy miejsce do podjęcia czynności ratowniczych i zadbamy o prywatność osób poszkodowanych. Parawany ochronne PROTEKT są wodoodporne i posiadają solidną konstrukcję umożliwiającą ich łatwe i szybkie rozkładanie.

Znaki drogowe PROTEKT

Rozstawne znaki drogowe PROTEKT służą do oznaczania miejsc niebezpiecznych, wykopów, robót drogowych itd. Rozstawne znaki drogowe są wykorzystywane przez służby ratownicze po dojeździe na miejsce zdarzenia do prawidłowego i widocznego oznakowania miejsce akcji. Z każdej strony znaku drogowego PROTEKT typu „Piramida” znajdują się inne znaki informacyjne, dzięki czemu może zostać wykorzystany do wydawania różnorodnych ostrzeżeń, w zależności od zapotrzebowania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?