WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Przecinarka Stihl TS 800 - Przecinarki STIHL

Przecinarka Stihl TS 800

7 999,00 zł brutto
6 503,25 zł netto

Przecinarka, piła do cięcia stali i betonu Stihl TS 800

Piła do cięcia stali i betonu Stihl TS 800

Przecinarki STIHL cechują się niezawodnością, długą żywotnością, niskimi kosztami eksploatacji i wysoką wydajnością cięcia. Stihl TS 800 to bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do ściernic o średnicy 400 mm, przeznaczona do stosowania w przypadku, gdy rodzaj i grubość materiału przeznaczonego do cięcia stali i betonu wymaga dużej mocy silnika. Ergonomiczny design, zoptymalizowane pozycje uchwytu i redukująca ciężar osłona magnezowa sprawiają, że przecinarka jest poręczna komfortowa i prosta w użyciu. Idealna do prowadzenia ręcznego lub cięcia na wózku prowadzącym FW 20 - maksymalna głębokość cięcia wynosi 145 mm.

Mocna przecinarka, piła do cięcia stali i betonu Stihl TS 800 6,8 KM

Przecinarka z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności z wstępnym filtrem cyklonowym. Spełnia wymogi norm EPA II i EU II.  Zawór dekompresyjny i STIHL ElastoStart zapewniają łatwy rozruch. W seryjnym wyposażeniu przyłącze wody i tarcza tnąca z żywic syntetycznych (średnica 400 mm).

Wyposażenie seryjne piły do cięcia stali i betonu Stihl TS 800

Półautomatyczny system napinania paska klinowego
Po poluzowaniu śrub mocujących pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.(zdj. zbliżone do rzeczywistego).

Ergonomiczna konstrukcja uchwytu
Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.

Ręczna pompa paliwowa
Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze - zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika. (zdj. zbliżone do rzeczywistego).

Silnik STIHL 2-MIX
Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

STIHL ElastoStart
Podczas uruchamiania silników 2-suwowych ciśnienie sprężania powoduje powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

System antywibracyjny STIHL
Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.

System filtrów powietrza o długiej żywotności
System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się - jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących - na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.

Zawór dekompresyjny
Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.

Przyłącze wody
Woda jest dostarczana do tarczy przecinarki poprzez standardowe przyłącze wody ze zraszaczem, co umożliwia skuteczne wiązanie pyłu podczas cięcia. Przyłącze zostało zamontowane w takim miejscu, że nie przeszkadza podczas pracy.

Osłona magnezowa
Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.

Wyposażenie dodatkowe

Wózek prowadzący
Dzięki kombinacji przecinarki STIHL i wózka prowadzącego możliwe jest szybsze, czystsze i bardziej precyzyjne przeprowadzanie prac związanych z naprawą nawierzchni drogowej. Możliwość transportu przecinarki wraz z zamontowanym wózkiem prowadzącym zapewnia ekonomiczne wykorzystanie urządzenia nawet w przypadku konieczności zmiany miejsca pracy (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego

Więcej na temat przecinarek STIHL można przeczytać na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu.

 • Masa urządzenia: 12,70 kg
 • Moc kW/KM: 5,0/6,8
 • Pojemność skokowa cm³: 98,5
 • Poziom mocy akustycznej dB(A): 113
 • Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²: 6,5/3,9
 • Poziom ciśnienia akustycznego dB(A): 101
 • Średnica tarczy tnącej mm: 400
 • Maksymalna głębokość cięcia mm: 145
4,5 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?