W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 30m 3x2,5mm -  Przedłużacze elektryczne

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 30m 3x2,5mm

393,60 zł brutto
320,00 zł netto

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 30m 3x2,5mm 16A / 3680W / IP44

Nie każdy sprzęt wykorzystywany przez służby pożarnicze jest niezależny energetycznie. Na wyposażeniu znajduje się również sprzęt (chociażby oświetleniowy), który wymaga bezpośredniego zasilania sieciowego a także sprzęt z ładowalnymi akumulatorami. Wart zaopatrzyć się w profesjonalny przedłużacz umożliwiający korzystanie z zasilania sieciowego na odległość, tam gdzie będzie ono potrzebne do uruchomieni narzędzi. Solidny przedłużacz przyda się w każdej jednostce pożarniczej. Przedłużacz PROFESSIONAL LINE 3x1,5 mm jest przedłużaczem na zwijadle co będzie pomocne podczas konieczności jego szybkiego użycia, bez problematycznego rozplątywania przewodu. Solidny stelaż wyposażony został w uchwyt ułatwiający przenoszenie. Przedłużacz z czterema gniazdami zamkniętymi klapką zabezpieczającą przed zachlapaniem wodą, stopień ochrony IP44. W tym produkcie wysokiej jakości przewód w osłonie gumowej H05RR-F posiada długość 30m.

Przedłużacz na zwijadle PROFESSIONAL LINE 3x1,5 mm, IP44, H05RR-F
Wysokiej jakości przewód w osłonie gumowej H05RR-F.
Gniazda z klapką zabezpieczające przed zachlapaniem wodą, stopień ochrony IP44.
Solidny stelaż z uchwytem.
Maksymalne obciążenie: 3680 W.

przedl przedluz przedlu

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć