• PACZKOMAT

Pulsoksymetr napalcowy CONTEC CMS50-Pro

63,00 zł brutto
51,22 zł netto

Niezawodny pulsoksymetr

Pulsoksymetr napalcowy Contec CMS50-Pro to niezawodne, elektroniczne urządzenie medyczne, które ma na celu nieinwazyjny pomiar saturacji krwi oraz częstotliwości pracy serca, czyli pulsu. Produkt ten jest dostępny na polskim rynku już od długiego czasu i zdobył sobie szerokie grono zadowolonych użytkowników.

Contec CMS50-Pro to doskonałe narzędzie do szybkiego i precyzyjnego pomiaru poziomu natlenienia krwi (saturacji) oraz tętna. Nasycenie krwi tlenem, oznaczane jako SpO2, jest wyrażone w procentach, gdzie normą dla zdrowej osoby jest zakres 95-99%. Tętno, czyli częstotliwość pracy serca, symbolizowane przez PRbpm, reprezentuje liczbę uderzeń serca na minutę. Dodatkowo, urządzenie wskazuje także falę przebiegu.

Contec CMS50-Pro jest wyposażony w 15mm x 30mm wyświetlacz OLED i oferuje 4 kierunki trybu wyświetlania. Zakres pomiaru saturacji to 0% ~100%, z dokładnością 70%~100% ± 2%, a zakres pomiarowy tętna to 30bpm ~250bpm, z dokładnością ± 2bpm lub 2%, z możliwością wyboru większej wartości. Rozbieżność między wartością mierzoną w warunkach sztucznego i naturalnego światła jest znikoma, wynosząca mniej niż ± 1%. Urządzenie jest bardzo energooszczędne - pobór mocy wynosi mniej niż 30mA.

Pulsoksymetr zasilany jest przez 2 baterie alkaliczne 1.5V (AAA), które pozwalają na około 20 godzin pracy. Jego kompaktowe wymiary, 57mm x 31mm x 32mm, i lekka waga około 50g (z bateriami) czynią go wygodnym w użyciu. Urządzenie ma niebieski kolor i jest produkowane przez renomowaną firmę Contec Medical.

Zalecamy ten pulsoksymetr dla:
• personelu medycznego, takiego jak lekarze, ratownicy, pielęgniarki,
• pacjentów z chorobami układu krążeniowego i oddechowego,
• sportowców,
• dorosłych i dzieci powyżej 5 roku życia.

W skład zestawu wchodzi pulsoksymetr CMS50-Pro, smycz, 2 baterie alkaliczne oraz oryginalne pudełko producenta.
Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź jego niezawodność!

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?