WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Ramfan

Aktywne filtry

Wentylator akumulatorowy Ramfan EX50LI 18V

Wentylator akumulatorowy Ramfan Ex50LI 18V - kompatybilny z akumulatorami Milwaukee - umożliwia nieprzerwaną wentylację dzięki wymianie akumulatorów.  

Cena 28 659,00 zł

Turbowentylator RAMFAN - najlepsze wentylatory na świecie?

RAMFAN to wiodąca na świecie marka sprzętu do wentylacji przenośnej do najbardziej wymagających akcji. Misją firmy jest kontrola przepływu powietrza dla zapewnienia przeżywalności i sterowalności podczas najtrudniejszych akcji ratunkowych czy też najtrudniejszych placach budowy. Firma produkuje pełną linię wentylatorów na baterie, elektrycznych i wodnych dla straży pożarnej, a każdy z produktów reprezentuje najnowocześniejszą dostępną technologię, spełniając surowe i precyzyjne specyfikacje dotyczące jakości, wydajności i niezawodności​.
Wszystkie produkty są tworzone z myślą o przetrwaniu w najtrudniejszych warunkach i służą do ochrony i ratowania życia. Firma RAMFAN oferuje różne rozwiązania dla różnych zastosowań, takich jak straż pożarna, ratownictwo, przemysł i marynarka wojenna, zawsze z naciskiem na jakość, wydajność i niezawodność. Firma ta jest częścią grupy Euramco, która istnieje już od ponad 30 lat i jest znana z tworzenia produktów wentylacyjnych na najwyższym poziomie technologicznym​.

Turbowentylatory spalinowe
Wentylatory spalinowe RAMFAN wyznaczają standardy niezawodności i wydajności. Nowoczesna rama, skonstruowana jest ze stali najwyższej jakości, a półpneumatyczne koła uretanowe WIDETrac ułatwiają  poruszanie się po nierównościach. One-Step ™  regulacja pochylania to rozwiązanie, dzięki któremu łatwo zmienić kąt wentylatora, co ułatwia wentylację na schodach,  przedsionkach itp.

Turbowentylatory elektryczne
Turbowentylatory elektryczne RAMFAN są jedynymi na rynku, które umożliwiają podwójne zasilanie prądu. Panel IntelliSense™ pozwala na płynną regulację  przepływu powietrza od zera do prędkości maksymalnej. Regulacja kąta nachylenia od 0 - 20˚umożliwia łatwe i szybkie ustawienie.

Najlżejsze turbowentylatory
RAMFAN oferuje najlżejsze turbowentylatory na rynku, zapewniające możliwość łatwego przenoszenia. Najlżejszy na rynku GX200L ważący tylko 16 kg, może być łatwo przenoszony jedną ręką. Jest na tyle lekki, żeby móc wnosić go na wysokie piętra bloków czy też komercyjnych wieżowców i na tyle wydajny, żeby sprostać zwykłym budynkom mieszkalnym. Dzięki PowerStream®, nowoczesnemu systemowi ukierunkowującemu strumień powietrza, wentylator można ustawić w większych odległościach od budynku bez znacznej utraty wydajności, zmniejszając tym samym poziom hałasu wewnątrz budynku, ułatwiając komunikację i jednocześnie umożliwiając swobodne wejście / wyjście.

Wybrane modele posiadają świadectwo potwierdzenia wydajności wydane przez niezależny instytut AMCA - Air Movement and Control Association.

Turbowentylator RAMFAN AKUMULATOROWY EX50LI 18V

Turbowentylator oddymiający Ramfan EX50LI jest kompatybilny z akumulatorami MILWAUKEE!  Wentylator Ramfan znajdziecie w ofercie sklepu strażackiego Strefa998.pl.
Dzięki nowemu rozwiązaniu zastosowanemu w Wentylatorze możemy korzystać z akumulatorów, które używane są do zasilania elektronarzędzi będących w podziale jednostki OSP czy PSP. Akumulatory Milwaukee posiadają zwiększoną ochronę IP66, a co za tym idzie, gwarantują bezpieczeństwo pracy przy niekontrolowanym zalaniu wodą z linii gaśniczej. Dzięki możliwości wymiany baterii masz możliwość prowadzenia nieprzerwanej wentylacji – jest to całkowicie nowa koncepcja w porównaniu do innych wentylatorów akumulatorowych.

Ochrona IP66
Używaj wentylatora bez obaw! Dzięki ochronie IP66, jest on chroniony nawet przed silnymi strumieniami wody.

Wentylacja nadciśnieniowa (PPV)
Wyposażony w najnowszą generację systemu ukierunkowującego strumień powietrza PowerStream® , która daje użytkownikowi większą swobodę w zakresie usytuowania wentylatora, redukuje jego hałas i wydłuża zasięg aktywnego działania wewnątrz budynku.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?